Reklama

Nová Sygic Aura a Mobile Maps 10 zadarmo!

Marek Šimunek

Spoločnosť Sygic nás informovala, že jej prepracovaná navigačná aplikácia Sygic Mobile Maps 10, ktorá je dostupná pre operačný systém Symbian, Google Android a Windows Mobile sa spolu s mladšou verziou Sygic Aura dočkala dôležitej aktualizácie, ktorá okrem nových máp pridáva niekoľko nových a niekoľko upravených funkcií.

Sygic Mobile Maps 10 Symbian

Všetci zákazníci, ktorý si zakúpili pre svoj smartfón navigáciu Sygic Mobile Maps 10 alebo Sygic Aura cez e-shop spoločnosti Sygic sa môžu tešiť. V najbližších dňoch by sa totižto v ich emailových schránkach mal objaviť email s inovovanými verziami jednotlivých aplikácií, ktoré prinášajú niekoľko vylepšení.

Vedeli ste?

Spoločnosť Sygic získala šieste miesto v rebríčku „Deloitte Technology Fast 50″ najrýchlejšie sa rozvíjajúcich technologických spoločností v centrálnej a východnej Európe pre roky 2007 a 2008.

Najnovšia verzia Sygic Mobile Maps 10 nesúca označenie 8.2 prináša upravenú správu napájania, ktorá automaticky odpojí GPS ak je navigácia na pozadí a práve neprebieha navigovanie po zadanej trase. Tešiť sa tiež môžete na upravenú správu pamäte a prepracované zadávanie cieľa priamo z kontaktov. Nová verzia navyše umožňuje prezeranie fotiek cieľovej lokality priamo na mape pomocou novej funkcie Panoramio. Informácie o stacionárnych radaroch sa po novom zobrazujú aj vtedy ak nie je naplánovaná žiadna trasa, takže budete môcť svoj smartfón využiť aj ako legálny antiradar. Bohužiaľ sa vždy zobrazia iba známe úseky so stacionárnymi radarmi. Prepracovaný asistent jazdných pruhov je prehľadnejší a jednotlivé pruhy sa zobrazujú na väčšej ploche. Pribudla tiež automatická detekcia jazyka pri prvom spustení aplikácie.

Sygic Aura Android

Inovácie sa dočkala aj novšia aplikácia Sygic Aura, ktorá má číselné označenie 2.1.2 a prináša 3D zobrazenie budov a miest, plánovanie trás s viacerými zastávkami, upraveného a obšírnejšieho sprievodcu po mestách (City Guide), automatické prispôsobenie sa rozlíšeniu displeja, hardvérovú akceleráciu a tiež podporu multitaskingu a integráciu s audio systémom vášho auta vďaka podpore Bluetooth. Okrem aktualizácie samotnej aplikácie sú v novej verzii aktualizované aj mapové podklady, ktoré prinášajú najnovšie pokrytie ciest, aktualizované popisné čísla domov, body záujmu, obmedzenia rýchlosti, jednosmerky a možné otočky. Ak vlastníte Android smartfón a v minulosti ste si cez online obchod Sygic-u zakúpili navigáciu Sygic Mobile Maps 10 dostanete teraz v akcii zadarmo novšiu verziu Sygic Aura. Pre jej správne fungovanie je však nutné vlastniť podporovaný smartfón s operačným systémom Android 2.2 a vyšším. Kompletný zoznam podporovaných smartfónov nájdete na internetovej stránke http://sygic.com/aura/list.


Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.