Reklama

Nová CEWE FOTOKNIHA vie uchovávať už aj video!

Števo Porubský

CEWE FOTOKNIHA

Tlač niekoľkých stoviek fotografií z digitálneho fotoaparátu nie je až taký drahý špás, ale čo tak si nechať vyrobiť knihu, do ktorej si vyberiete tie najkrajšie? Moja CEWE FOTOKNIHA je asi najznámejšou fotoknihou nielen u nás, ale aj v zahraničí, pričom práve zo zahraničia k nám konečne docestovala aj jej najnovšia verzia.

 CEWE FOTOKNIHA

Práve tá obsahuje novinku v podobe vkladania videí priamo do CEWE FOTOKNIHY. Na vytvorenie novej fotoknihy je opäť potrebné len nainštalovať bezplatný program Môj CEWE FOTOSVET 4.8, ktorý vám fotoknihu podľa vašich predstáv vie i sám vytvoriť. Samozrejme sa nemusíte spoliehať na asistenta, ale vaše fotografie si môžete „porozkladať“ ako sa vám bude páčiť. Na výber je stále niekoľko desiatok možností pozadia, okrajov fotografií či iných efektov. V novom programe však pribudla možnosť pridania videa dvoma spôsobmi – buď cez jeden obrázok alebo pomocou filmového pásu so šiestimi náhľadmi z videa. Po vytlačení si video pozriete jednoducho cez mobil alebo tablet oskenovaním QR kódu pri obrázku videa. Tým, že nahráte video na server spoločnosti CeWe, video uvidíte len vy. Nemusíte sa trápiť s registráciou či prístupovými právami na serveroch ako YouTube či Vimeo.


 

Na výber je stále široká škála FOTOKNÍH – napríklad nezvyčajné a pútavé XXL (42 x 30 cm) či XL (30 x 30 cm) formáty, no i klasické rozmery ako A4, štvorcový (21 x 21 cm), kompaktný (19 x 15 cm) či malý (14 x 13 cm) formát. Tým však rozhodovanie o tom, ako bude vyzerať vaša fotokniha ešte stále nekončí. Musíte si vybrať či chcete lesklý papier alebo klasický fotopapier a taktiež si pri väčšine kníh môžete zvoliť či chcete tvrdý obal knihy klasický alebo v plátne či dokonca imitácii kože (len XL a XXL). Vyberať je teda z čoho, keď sme fotoknihu vytvárali v redakcii, trvalo nám poriadne dlho, kým sme si vytvorili pre nás dokonalú knihu. Výsledok ale stál za to! Zároveň musíme pochváliť tvorcov softvéru za šikovnú „user-friendly“ aplikáciu.

CEWE FOTOKNIHA

Foto: CeWe Color

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.