Reklama

Nová akčná kamera Nilox F-60 MM93 spája sily s MotoGP

Marek Šimunek

Marc Márquez je najmladším jazcom MotoGP, ktorý kedy vyhral premier class. Už niekoľko mesiacov využíva pri svojich pretekoch malé akčné kamery Nilox, vďaka ktorým môže vytvárať akrobatické a často až dych berúce videá. Práve preto bolo spojenie síl tohto mladého motocyklového jazdca a spoločnosti Nilox len otázkou času.

Ten nastal práve teraz keď spoločnosť Nilox oznámila uvedenie exkluzívnej série svojej akčnej kamery F-60 z označením MM93, čo je štartové číslo práve Marca Márqueza. Okrem úprav balenia, na ktorom nájdete logo MM93, v ktorého farbách je vyhotovená aj samotná kamera, získajú majitelia tejto akčnej kamery aj fotografie z jeho úspechov. Ak vám nie je Marc Márquez moc blízky, určite poznáte nášho najznámejšieho slovenského cyklistu Petra Sagana, ktorý je tiež partnerom spoločnosti Nilox.

Akčná kamera Nilox F-60 MM93 umožňuje snímanie Full HD (1 080p) video pri 60 snímkach za sekundu. Pomocou integrovaného 16 Mpx snímača môžete okrem videí hravo vytvárať aj fotografie, pričom rýchlosť sériového snímania je až 10 fps. Kamera je samozrejme odolná a v prípade, že použijete aj vodotesné púzdro môžete sa s ňou ponoriť až do hĺbky 60 metrov. V prípade modelu F-60 MM93 navyše priamo v balení nájdete aj sadu úchytov pre pripevnenie kamery, diaľkové ovládanie, obrazovku, externú batériu, alebo 4 GB pamäťovú kartu. Akčnú kameru Nilox F-60 MM93 si môžete zakúpiť za 309 €.

Foto: Nilox

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.