Reklama

Notebooky Samsung série Galaxy Book2 podporujú 5G aj dotykové pero

Zdroj | Samsung
Richard Pliešovský
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Samsung predstavil najvyšší rad notebookov Galaxy Book2 Pro a výkonný model Galaxy Book2 Business, ktorý je postavený na platforme Intel vPro. Slovenských používateľov však sklameme, novinky na našom trhu nebudú dostupné.

Samsung Galaxy Book2 Pro

Novú sériu Pro tvorí Galaxy Book2 Pro 360 s dotykovým perom S Pen a Galaxy Book2 Pro s podporou 5G. V oboch prípadoch získajú používatelia flexibilné zariadenie, majú mnohé z predností mobilných zariadení Samsung Galaxy.

Zdroj | Samsung

Modely sú vybavené procesormi 12. generácie Intel Core, ktoré môžu byť spárované s 8, 16 a 32 GB LPDDR5. Interná pamäť môže mať kapacitu max. 1 TB.

Galaxy Book2 Pro 360 je na výber v dovhco veľkostiach, 13,3. 15,6 palcov.

Aj Galaxy Book2 Pro Pro je v dvoch veľkostiach, 13,3 a 15,6 palcov.

Galaxy Book2 Pro bude k dispozícii v šedej a striebornej farbe. Galaxy Book2 Pro 360 bude k dispozícii v šedej, striebornej a vínovej farbe.

Zdroj | Samsung

Samsung Galaxy Book2 Business

Galaxy Book2 Business má 14-palcový FHD displej a môže byť vybavený procesormi Intel 12. generácie i3, i5, alebo i7 s grafikou Intel UHD Graphics, Intel Iris X Graphics, alebo NVIDIA GeForce MX570 A. Operačná pamäť je možná v rozmedzí 8 GB až 64 GB, interná pamäť 256 GB až 1 TB.

Zdroj | Samsung

Veľkým plus je možnosť využívať rozsiahlu ekosystém Galaxy vrátane možnosti synchronizácie notebooku Galaxy Book2 Business so smartfónom a jeho aplikáciami prostredníctvom aplikácie Link to Windows. Nástroj Samsung Account Single Sign-On uľahčuje prihlasovanie, požadované údaje stačí prihlásiť len raz, systém si ich zapamätá. Novinka je vybavená technológiou Samsung Intel Hardware Shield, ktorá pomáha chrániť prostredie počítača aj pomocou zabezpečeného procesora na ochranu BIOS.

Zdroj | Samsung

Konektivitu zabezpečuje Wi-Fi 6E, ale aj (voliteľne) 4G LTE. Zabudované stereo reproduktory podporujú Dolby Amtos. Nechýba IR kamera a čítačka odtlačkov prstov zabudovaná v tlačidle ON/OFF. Notebook má 1,51 kg, 326,4 x 213,8 x 19,92 mm a beží na operačnom systéme Windows 11 Pro. K dispozícii bude na vybraných trhoch od apríla 2022.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2022 ďakujeme spoločnosti Samsung Electronics Slovakia.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.