Reklama

Nokia Own Voice: urobte si radosť vlastnými hlasovými príkazmi!

Števo Porubský

INZERCIA — Aplikácia Own Voice od spoločnosti Nokia si vás určite získa! Vďaka nej si totiž môžete k vašej hlasovej navigácii v aplikácii Ovi Mapy nahovoriť vlastné hlasové pokyny. Samozrejme aplikácia je zadarmo!

Nokia Own Voice

Zaujímavá aplikácia pre vybrané modely Nokia je výborným doplnkom pre všetkých z vás, ktorí využívate Ovi Mapy na navigovanie. Ak ich ešte nepoužívate, rýchlo si ich stiahnite www.nokia.sk/mapy. Veď sú zadarmo a ak vlastníte niektorý z vybraných modelov, môžete sa nechať rovno aj navigovať. Vďaka aplikácii Own Voice môžete naviac nahrať vlastné hlasové pokyny. Neváhajte a na stránke http://www.nokia.sk/mapy nájdete všetky potrebné inštrukcie na stiahnutie jednej i druhej aplikácie.

Nokia Own Voice

Všetko pekne postupne

Keď už budete mať najnovšiu verziu aplikácie Ovi Mapy nainštalovanú vo svojom telefóne, kliknite na ikonu Ovi Obchod v menu aplikácií a vyhľadajte aplikáciu Own Voice. Za niekoľko sekúnd môžete mať stiahnutú a nainštalovanú aj túto a potom už len hor sa nahrávať nové pokyny. Aplikácia je síce v angličtine, no pomocou jednoduchých krokov si môžete nahrať 53 vlastných navigačných príkazov, samozrejme v jazyku, aký vám najviac vyhovuje. Nepekný robotický hlas tak môžete v priebehu necelých 10 minút zmeniť na vám príjemnejší vlastný alebo hlas niekoho blízkeho.

Nokia Own Voice

Ako na to?

V úvode aplikácie si môžete zvoliť dve cesty. Prvou je výber jedného z mnohých už vytvorených Voice packov (Hlasových balíčkov) iných užívateľov. Kliknutím na druhé tlačidlo vstúpite priamo do vytvárania nového Hlasového balíčka, toho vášho! Po 53 nahraných poveloch na konci nahráte už len krátky popis vášho balíčka a môžete ho nechať zdieľať s inými užívateľmi aplikácie Ovi Mapy, alebo si ho necháte len pre seba na našom serveri. Ak teda máte jeden z podporovaných telefónov neváhajte ani minútu a vytvárajte vlastné kreatívne Hlasové balíčky.

Nokia Own Voice

Mapy a navigácia zadarmo!

Ak ešte nemáte aplikáciu Ovi Mapy, nečakajte a stiahnite si ju zo stránky www.nokia.sk/mapy. Do vášho telefónu či na pamäťovú kartu si potom môžete cez Ovi Suite uložiť mapy viac ako 200 krajín sveta, pričom až 70 krajín ponúka plnohodnotnú navigáciu. Aktuálny zoznam podporovaných telefónov taktiež nájdete na stránke www.nokia.sk/mapy. Potešujúcou správou je, že všetky nové smartfóny Nokia s GPS budú ponúkať aplikáciu Ovi Mapy a navigáciu zadarmo, navždy. Navyše vybrané telefóny Nokia s GPS a aplikáciou Ovi Mapy kúpite v špeciálnom balení s držiakom na čelné sklo a autonabíjačkou taktiež zadarmo!

Nokia Own Voice

Aktuálne telefóny, kde môžete plnohodnotne využívať aplikáciu Ovi Mapy aj s navigáciou sú: Nokia 2710, 5230, 5800, 6710, 6720, C5, E52, E66, E71, E72, N86, N97, N97 mini a X6. Viac informácií hľadajte na www.nokia.sk/mapy.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.