Reklama

Nokia Ovi Mapy a navigovanie zadarmo!

Števo Porubský

INZERCIA – Nedávno sme vám už čo-to povedali o navigačnej aplikácii Ovi Mapy, o jej najnovšom doplnku Own Voice, bezplatných užitočných aplikáciách či o telefónoch, ku ktorým získate zadarmo aj držiak do auta i autonabíjačku. Nebudeme sa opakovať, len vám pripomenieme základné fakty.

 Nokia 6710 Navigator

Čítali ste pôvodné články pozorne? Pretože ak nie a vlastníte jeden z podporovaných modelov Nokie nikdy ho poriadne nevyužijete. Určite sa vám už stalo, že ste sa ocitli v situácii, kedy ste nevedeli ako sa hovorí: „kam z konopy von“. Nech sa dialo už čokoľvek, pomôcť mohla práve GPS navigácia či užitočné aplikácie v nej. Preto si určite skontrolujte či nepatríte k množstvu našich zákazníkov, ktorí majú svoj telefón vybavený GPS prijímačom.

 Ovi Mapy Ovi Mapy

Navigácia i mapy zadarmo!

Na web stránke www.nokia.sk/mapy nájdete nielen podporované telefóny značky Nokia, ale aj ďalšie množstvo užitočných informácií o tom, čo všetko váš telefón dokáže. Ak teda vlastníte jeden z podporovaných viac ako tuctu modelov, stačí ak si stiahnete do telefónu najnovšiu verziu aplikácie Ovi Mapy a následne aj najnovšie mapové podklady. Samozrejme zadarmo! Ako jediný výrobca na svete totiž ponúkame kompletnú GPS navigáciu pre niekoľko modelov zadarmo. A nielen to. K ďalším vybraným ponúkame držiak do auta alebo autonabíjačku bezplatne pri kúpe telefónu!

 

Peši, autom, prstom na mape?

Ak si pod navigáciu predstavujete komplikované zariadenie, ktoré vie ovládať len skúsený „borec“, mýlite sa. Aplikácia Ovi Mapy 3.04 je oproti pôvodným verziám ešte jednoduchšia a pritom ponúka ešte viac funkcií. Mapové podklady sú navyše od spoločnosti NAVTEQ, jednej z najznámejších firiem v danej oblasti, a aj vďaka nej sú naše mapy omnoho detailnejšie. Samotné telefóny zas poskytujú potrebný príjem GPS signálu na určenie vašej presnej pozície. Okrem klasického navigovania automobilu krok za krokom vo viac ako 70 krajinách sveta, vás bude aplikácia navigovať aj keď pôjdete peši! Prepracovaný softvér pozná najrôznejšie cestičky a chodníky, aby ste kráčali vždy v bezpečí. Po spustení aplikácie si preto v úvodnom menu nezabudnite zvoliť možnosť ísť peši alebo autom.

 Ovi Mapy Ovi Mapy

Mapy a navigácia zadarmo!

Ak ešte nemáte aplikáciu Ovi Mapy, nečakajte a stiahnite si ju zo stránky www.nokia.sk/mapy. Do vášho telefónu či na pamäťovú kartu si potom môžete cez Ovi Suite uložiť mapy viac ako 200 krajín sveta, pričom až 70 krajín ponúka plnohodnotnú navigáciu. Aktuálny zoznam podporovaných tele­fónov taktiež nájdete na stránke www.nokia.sk/mapy. Potešujúcou správou je, že všetky nové smart­fóny Nokia s GPS budú ponúkať aplikáciu Ovi Mapy a navigáciu zadarmo, navždy. Navyše vybrané telefóny Nokia s GPS a aplikáciou Ovi Mapy kúpite v špeciálnom balení s držiakom na čelné sklo a autonabíjačkou taktiež zadarmo!

Aktuálne telefóny, kde môžete plnohodnotne využívať aplikáciu Ovi Mapy aj s navigáciou sú: Nokia 2710, 5230, 5800, 6710, 6720, C5, E52, E66, E71, E72, N86, N97, N97 mini a X6. Viac informácií hľadajte na www.nokia.sk/mapy.

 Nokia N97 mini

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.