Reklama

Nokia N97 mini, Gold Edition: zlatá vlajková loď

Imrich Maťo

Nokia oznámila uvedenie Nokia N97 mini, Gold Edition, malého uhladeného mobilného počítača skrývajúceho v sebe vlajkovú loď radu Nokia Nseries s jej špičkovou technológiou zabalenou v 18 karátovom zlate. Nokia N97 mini, Gold Edition, je jedinečným doplnkom pre fanúšikov sociálnych sietí, ktorí si potrpia na jedinečný štýl.

Nokia N97 mini, Gold Edition

Nokia N97 mini, Gold Edition, je pozlátenou verziou modelu Nokia N97 mini. Znamená to, že okrem dizajnu je zlatá verzia v ostatnom zhodná s pôvodnou Nokiou N97 mini. 3,2” plne dotykový displej po vyklopení odkryje QWERTY klávesnicu. 256 MB internej pamäte a 8 GB Mass storage dopĺňa možnosť rozšírenia microSDHC pamäťovými kartami. Rýchly prístup do internetu zabezpečí podpora HSDPA a Wi-Fi, novú plnohodnotnú bezplatnú navigáciu Ovi Maps využijete vďaka prítomnosti GPS prijímača. Na tvorbu fotografií alebo videí poslúži 5 Mpx fotoaparát s autofókusom, dual LED bleskom a množstvom ďalších nastavení. Porovnanie mobilných telefónov Nokia N97 a Nokia N97 mini si môžete prečítať v dvojčísle 1-2/2010 časopisu BCMOBIL & TECHBOX.

Nokia N97 mini, Gold Edition

Nokia N97 mini, Gold Edition, je po luxusných modeloch z radu 8800 (Nokia 8800 Sirocco Gold, Nokia 8800 Gold Arte) a pozlátenom klasikovi Nokia 6700 classic Gold Edition ďalším zlatým prírastkom v portfóliu výrobcu. Ako aj ostatné bežné modely aj Nokia N97 mini, Gold Edition, je personalizovateľná vďaka Ovi Obchodu. S ponukou tisíc najrôznejších aplikácií a služieb si svoj mobilný telefón obohatíte aplikáciami, ktoré reflektujú váš individuálny životný štýl a vkus.

Nokia N97 mini, Gold Edition

Módni nadšenci môžu sledovať najnovšie trendy vo svete módy vďaka prístupu k exkluzívnej aplikácii ELLE magazine či 360Fashion News. Tí, ktorí túžia po zdieľaní informácií zo svojho osobného života, si môžu stiahnuť aplikáciu Pixelpipe, ktorá umožňuje priamy prístup k takmer stovke najrôznejších sociálnych sietí, kam je možné veľmi jednoducho nahrávať fotografie, videá a audio súbory.

Nokia 8800 Sirocco Gold, Gold Arte & 6700 classic Gold Edition

Nokia 8800 Sirocco Gold, Nokia 8800 Gold Arte, Nokia 6700 classic Gold Edition

Nokia N97 mini, Gold Edition, nezostane pre našinca len na obdivovanie. V priebehu apríla t.r. by sa mala objaviť aj na našom trhu. Keďže za exkluzivitu sa platí, pripravte sa na to, že vašu paňaženku statočne odľahčí. Jej orientačná maloobchodná cena by mala byť na úrovni 580,00 €.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.