Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Nokia C5: stvorená pre sociálne siete a zdieľanie

Nokia C5: stvorená pre sociálne siete a zdieľanie
Imrich Maťo
Nokia C5: stvorená pre sociálne siete a zdieľanie

Spoločnosť Nokia odhalila nový mobilný telefón Nokia C5. Tento smartfón, optimalizovaný pre prístup k sociálnym sieťam a zdieľanie, je prvým zástupcom novej Cseries mobilov Nokia.

Nokia C5

Nokia s predstavením modelu Nokia C5 oficiálne oznámila aj nové pomenovanie sérií svojich mobilných telefónov. K doteraz používaným pomenovaniam sérií Nseries a Eseries pridáva ďalšie dve, Xseries a Cseries. Novými pomenovaniami sérií má používateľ rýchlo a ľahko zistiť, kam ten-ktorý mobilný telefón patrí a mať jasnejšiu predstavu o tom, na čo je zameraná tá-ktorá séria. Nseries zostáva vlajkovou loďou a najmodernejším radom výrobkov. Xseries, v ktorej sú prvými zástupcami modely Nokia X6 a Nokia X3, sa zameriava na spoločenskú zábavu. Eseries aj naďalej zostáva synonymom produktivity a podnikania a Cseries predstavuje základ portfólia spoločnosti Nokia, zameriavajúci sa na sociálnu interakciu medzi priateľmi a rodinou.

Nokia C5

Kompaktná Nokia C5 zahŕňa prístup ku škále mobilných služieb poskytovaných spoločnosťou Nokia i sociálnym sieťam. Telefónny zoznam je prepojený so statusmi vašich priateľov na Facebooku, ku ktorému je rýchly a jednoduchý prístup, rovnako ako k Instant Messagingu či e-mailu na Ovi Mail alebo k ďalším e-mailovým účtom. Vďaka vstavanému 3,2 Mpx fotoaparátu, 2 GB pamäťovej karte obsiahnutej priamo v balení a podpore vysokorýchlostných mobilných dátových prenosov (HSPA 10,2/2 Mbps) pre bezproblémové nahrávanie fotografií a videí na rôzne online komunity, je Nokia C5 ako stvorená pre zdieľanie zážitkov z vášho života.

Nokia C5

Nokia C5 ponúka GPS a najnovšiu verziu Ovi Máp s bezplatnou pešou a automobilovou navigáciou a integrovaným zdieľaním polohy s priateľmi na Facebooku. Nokia C5 tiež poskytuje rýchly prístup na web, ktorý vám umožní jednoduchý prístup k vašim obľúbeným stránkam na internete alebo k množstvu aplikácií na Ovi Obchode.

Nokia C5 neobíde ani náš trh. Mala by k nám doraziť v priebehu apríla, a tak je možné, že už zážitky z veľkonočnej oblievačky budete môcť s priateľmi zdieľať pomocou nového mobilu Nokia C5. Vedzte, že v peňaženke vám víchricu nespraví. Na jej zadováženie by vám malo stačiť približne 160,00 €.