Reklama

NočnéStránky.sk vám povedia kam vyraziť za zábavou v BA a BB

Števo Porubský

ZlatéStránky.sk nedávno predstavili svoj nový web – NočnéStránky.sk, ktorý má jasný cieľ. Pre všetkých zábavychytivých ľudí pripraviť dostatočne zaujímavý obsah a možnosti využitia. Okrem tanečných klubov či barov tu nájdete aj množstvo ďalších informácií, vrátane taxíkov.

 NocneStranky.sk

NočnéStránky.sk boli vraj vytvorené tak, aby zaujali mladú generáciu. Tomu zodpovedá ich dizajn, ktorému dominuje pozadie s motívom nočného mesta. Ak sa teda rozhodnete ísť do mesta, alebo už v meste ste, stačí zapnúť NočnéStranky.sk a pozrieť si tipy kam sa ísť zabaviť. NočnéStránky.sk zároveň fungujú aj ako aplikácia pre iOS a Android zariadenia, takže ich môžete mať vždy poruke. Teda minimálne v piatok a cez víkend. Alebo vlastne aj počas celého týždňa (ak nepracujete a blížia sa vám letné prázdniny).

 NocneStranky.sk

Tipy sú členené do niekoľkých kategórií zahŕňajúcich možnosti stravovania, pitia, kultúrnych akcií, tanečných a zábavných podnikov, ale i klubov pre dospelých. Pri každej z príslušných kategórií sa zobrazujú ponuky inzerentov, ktoré sú podľa Mediatelu pravidelne obmieňané tak, aby bola zachovaná atraktivita stránok. K tej rovnako prispievajú aj vtipné tematické videá. Tipy je zatiaľ možné vyhľadávať len pre dve mestá: Bratislavu a Banskú Bystricu. V najbližších týždňoch je plánované rozšírenie na všetky slovenské krajské mestá. Mimochodom, rovnaký projekt funguje aj v Česku pod názvom www.nocnistranky.cz.

 NocneStranky.sk

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.