Reklama

Nike+ SportWatch GPS: Nike a TomTom spojili svoje sily

Marek Šimunek

Svetový veľtrh elektroniky CES 2011, ktorý pred viac ako dvoma týždňami konal v Las Vegas, nebol len miestom kde boli predstavené nové produkty, ale aj zaujímavé partnerské spojenia. Jedným z nich je aj spolupráca spoločností Nike a TomTom, ktorej výsledkom sú nové hodinky Nike+ SportWatch GPS.

Nike+ SportWatch GPS

Iste ste sa už stretli s hodinkami, ktoré okrem času merajú aj váš tep, prípadne iné hodnoty. Najmä športovci si nevedia túto pomôcku vynachváliť. Spoločnosť Nike, ktorej nie sú športové doplnky cudzie sa rozhodla spolupracovať so známym výrobcom navigácii spoločnosťou TomTom. Vzájomnú spoluprácu oznámili práve v rámci veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2011 a súčasne predstavili svetu aj svoje prvé dielo, ktoré počúva na meno Nike+ SportWatch GPS.

Nike+ SportWatch GPS

Tieto moderné športové hodinky by iste na svojej ruke radi videli mnohí športovci na celom svete. Okrem zobrazenia aktuálneho času, stopiek, odpočítavania a iných bežných funkcií budú schopné merať vaše tempo, vzdialenosť, počet spálených kalórií a aj tep. Vďaka zabudovanému GPS čipu a mapovým podkladom od TomTom-u sledujú hodinky prejdenú trasu, ktorú môžete následne jednoduchým spôsobom pomocou USB portu exportovať na www.nikeplus.com. Okrem prehľadu o vašich pokrokoch a možnostiach podrobnej analýzy sa môžete s vašimi výsledkami pochváliť aj pred inými používateľmi stránky. Aj keď sa v tomto prípade nejedná o žart, začiatok predaja je v USA a UK naplánovaný na 1. apríla tohto roku a následne by sa mali 1. júna objaviť aj na ostatných trhoch. Ich cena zatiaľ zverejnená nebola, ale ak patríte k aktívnym športovcom a chcete mať podrobný prehľad o vašich výsledkoch, skúste nad hodinkami Nike+ SportWatch GPS porozmýšlať.

Foto: www.gpsworld.com

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.