NightWatch urobí z vašich Apple Watch spoločníka na noc

ZDROJ | NightWatch

Apple Watch sa dajú využívať aj v režime Nočný stolík, ale problémom je ich príliš malý displej. Čo by sa však stalo, ak by ste pred displej na hodinkách dali zväčšovacie sklo?

Takto nejako uvažovali v novom startupe a teraz sa pochválili s vlastným riešením. Dokovacia stanica NightWatch predstavuje gadget, v ktorom je nabíjací dok, akrylové zväčšovacie sklo a akustický zosilňovač. NightWatch spája režim nočného stolíka s budíkom a funkciou prebudiť dotykom (aby zobrazovali po dotyku čas).

Ciferník hodiniek ožije dotykom prsta. Vraj ide o patentovanú technológiu.ZDROJ | NightWatch

Vďaka sklu je displej hodiniek lepšie čitateľný, zosilňovač sa postará o to, aby ste počuli zvuk budíka. Celá konštrukcia je mimoriadne jednoduchá a v podstate pozostáva z jedného kusa lešteného skla.

Pozrite siElago W6, alebo ako si urobiť z Apple Watch iPod?

V cene nie je zahrnutý nabíjací puk, ten si musíte vložiť vlastný. Zasunúť ho môžete z ľavej alebo pravej strany, podľa toho, ako máte umiestnenú nabíjačku.

https://vimeo.com/451152427

NightWatch je zaujímavý nápad, ako ešte lepšie využiť inteligentné hodinky a zároveň to môže byť dobrý tip ako praktický a milý darček pre ich majiteľov.

NightWatch podporuje všetky Apple Watch. Gadget si môžete predobjednať za 41,95 eur, v Amazone sa začnú predávať na budúci týždeň.

ZDROJ | NightWatch

ZdrojNightWatch

Komentáre k článku