Reklama

Nighthawk Pro Gaming XR700 - router ako stvorený pre herných nadšencov

Zdroj | Netgear
Michal Spiegel
Zdroj | Netgear
Zdroj | Netgear

Dobré internetové pripojenie je pri online hraní základ. Aj preto spoločnosť Netgear predstavila herný router Nighthawk Pro Gaming XR700 pre plnohodnotný herný zážitok bez sekania.

Spoločnosť Netgear sa nevenuje iba kamerám, ale aj domácim routerom. Ten najnovší je špeciálne určený pre online hráčov.

Router okrem kvalitného pripojenia ponúka aj moderný dizajn. Router disponuje štyrmi anténami Active so zosilňovačmi signálu. Na routri tiež nájdeme šesť LAN portov a dva USB 3.0 porty.

Zdroj | Netgear
Pozrite si

NETGEAR napratal do Wi-Fi Mesh systému Harman Kardon a Alexu

Výhodou tohto routru je, že môžete monitorovať jeho aktivitu a prispôsobenie siete počas hrania. Slúžia na to funkcie Gaming Dashboard, Geo Filter (pripojenie na najoptimálnejší a najbližší server) a Network Monitor (analýza, aké akcie najviac znižujú rýchlosť internetu).

O jednoduchý manažment nastavení sa postará používateľské rozhranie v rámci operačného systému DumaOS. Router tiež podporuje služby ako Plex Media Amazon Cloud a ReadyShare.

O bezpečnosť internetového pripojenia sa postará podpora pre VPN, dvojnásobná firewall ochrana (SPI a NAT) a tiež ochrana v rámci jednotlivých štandardov. Nighthawk Pro Gaming XR700 tiež sľubuje prevenciu pred DDS útokmi.

Zdroj | Netgear
Pozrite si

Netgear Arlo Pro 2 – bezpečnostná kamera dostáva druhé pokračovanie

Router sa okrem hrania hodí aj na streamovanie videí a to v 4K Ultra HD. Nighthawk Pro Gamin XR700 od Netgearu sľubuje až 10-násobne rýchlejší internet.

Ak vás tento herný router zaujal, kúpiť si ho môžete za cenu 545 eur cez predajcov ako Amazon, Netgear alebo Pro Vantage.

Napriek vysokej cene dostaneme podľa všetkého spoľahlivé zariadenie, ktoré vám zabezpečí ničím nerušený herný zážitok bez sekania či vyhadzovania zo siete počas hrania vašej obľúbenej online akcie. Čo na novinku od firmy Netgear poviete?

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.