Reklama

Neviete, čo pozerať na ktorej streamovacej službe? Vyskúšajte appku JustWatch

Zdroj | JustWatch
Michal Spiegel
Zdroj | JustWatch
Zdroj | JustWatch

Poznáte ten pocit, keď by ste si chceli pozrieť nejaký konkrétny film alebo seriál, no neviete kde. Aplikácia JustWatch vám ho vyrieši.

Šikovný sprievodca streamovaním, ktorý je podporovaný aj na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách sveta, vám vyrieši problém s hľadaním obľúbeného obsahu na streamoch.

Zároveň si viete v rámci appky vybrať streamovacie služby, ktoré si aktuálne predplácate a sledovať nový obsah, ktorý na nich pribúda. Ďalšou možnosťou je kategorizácia obsahu podľa roku vydania, žánru či hodnotenia na medzinárodnej sieti IMDb.

Zdroj | JustWatch

Práve integrácia hodnotení IMDb je vítaným bonusom, keďže väčšina streamovacích služieb toto hodnotenie neintegruje a preto sa vám môže stať, že si na Netflixe pozriete film, ktorý môže podľa popisu a traileru vyzerať dobre, no v hodnotení ide o podpriemerný film.

Služba ponúka podporu aj pre slovenskú streamovaciu službu Voyo či pre rôzne služby, ktoré sú dostupné zdarma. Aby toho nebolo málo, okrem webového rozhrania a aplikácie, si viete JustWatch nainštalovať aj na podporovanú TV a využívať ju ako TV appku.

Zdroj | JustWatch
Pozrite si

Netflix predstavil ďalšie chystané hry, nechýba Money Heist či Queen’s Gambit

V prípade, že niektorý z vami vyhľadávaných filmov či seriálov nie je zrovna dostupný na žiadnej streamovacej službe na Slovensku, môžete si v JustWatch nastaviť upozornenie, aby vás appka upovedomila v prípade, že sa objaví na niektorej zo služieb.

Služba tiež ukazuje, kde si môžete konkrétny film požičať alebo kúpiť, keďže niektoré streamovacie služby ponúkajú aj takúto možnosť (Apple TV+).

Ku každému filmu, seriálu a televíznej šou máte navyše popis, herecké obsadenie či trailer, takže appka v podstate slúži ako ultimátny sprievodca k streamovaním službám.

Zdroj | JustWatch

Filmy, ktoré ste už videli, môžete v JustWatch hodnotiť a označovať ich ako už videné. Ďalšou funkciou je personalizácia, ktorá podľa vašich preferencií bude odporúčať obsah.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.