Reklama

Neuveriteľne lacný 65" Samsung QLED TV. Ušetríte 42 %!

Zdroj | Samsung
Richard Pliešovský
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Pozeráte sa po cenovo výhodnom, avšak kvalitnom televízore? Máme pre vás dobrý tip. Ide o smart TV od Samsungu, ktorého cena padla takmer na polovicu. A to je už dobrý dôvod na to, aby ste zbystrili pozornosť.

Výnimočné detaily prináša pokročilá kontrastná technológia priameho zadného podsvietenia využívajúca systém presne riadených LED diód, ktoré prinášajú vyvážený, čistý a plný kontrast.

Výkonný procesor Neural Quantum Processor 4K využíva neurónovú sieť a AI, ktorá posúva kvalitu obrazu opäť o niečo bližšie k dokonalosti. Procesor poháňa množstvo ďalších funkciií, ako je napríklad Real Depth Enhancer. Tá funguje na rovnakom princípe ako ľudské oko, primárne zvýrazní hlavný objekt a okolie nechá bez zmeny. Vďaka tomu vzniká naozaj realistický obraz.

Obsah pokračuje pod reklamou

Vylepšenou technológia Quantum HDR+ ponúka ideálny mix kontrastu a farieb, ktorý vás vtiahne do napínavého deja, športového prenosu, či hry. Aby toho nebolo málo, technológia Quantum Dot ponúka miliardu farebných odtieňov a 100 % farebný objem zaručujúci, že vyniknú pri vysokom aj nízkom jase.

Zdroj | Samsung

Radi hráte? Pripravte sa na herné zážitky v rozlíšení do 4K bez nepríjemných lagov vďaka funkcii Motion Xcelerator Turbo+. Vysoký výkon a ostrý obraz získate aj pri rýchlom pohybe, prináša ho 120 Hz obnovovacia frekvencia a AMD FreeSync Premium Pro.

Vďaka smart funkciám môžete bez problémov využívať svoje predplatené streamovacie platformy. Systém uľahčí vyhľadávanie, ale i správu jednotlivých služieb, ako je napríklad Netflix, Disney+, Skylink, Xbox Game Pass a iné dostupné služby.

Realistické video dopĺňa priestorové audio, ktoré je vďaka funkcii Zvuk sledujúci pohyb (OTS Lite) presne synchronizované s dejom prebiehajúcim na obrazovke. Samsung QE65Q80 má 4K UHD rozlíšenie (3 840 × 2 160 px), podporuje HDR10, HDR10+, HLG a beží na OS Tizen. Bezdrôtové pripojenie realizujete cez Wi-Fi a Bluetooth, s mobilným zariadením sa spárujete cez Apple AirPlay 2 a DLNA.

Samsung QE65Q80 je modelový rok 2023 a bežne predáva za 1 648 €. Teraz si ho viete kúpiť už od 949,00 €, čo je o 699,00 € menej (42,4 %), teda takmer o tretinu menej. V prípade, že uvažujete nad kúpou smart TV, dajte si pozor z akého obchodu si ho objednáte, prednosť dajte renomovaným obchodníkom, ako niekoľkým ušetreným eurám.

V prípade, že sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.