Reklama

Netflix zaradil akčnú komédiu s Bradom Pittom, ktorú si pozriete aj dvakrát!

Zdroj | Sony Pictures Entertainment
Michal Sobek
Zdroj | Sony Pictures Entertainment
Zdroj | Sony Pictures Entertainment

Na Streamovaciu platformu Netflix pribudla očakávaná komédia s hlavnou postavou, ktorú hrá obľúbený herec Brad Pitt. Bullet Train z roku 2022 však zaujme nielen hereckým obsadením, ale aj správnou dávkou humoru.

Film je k dispozícii s anglickým dabingom, ale medzi titulkami je na výber aspoň český jazyk. Bude to skutočná jazda, veď samotný film má dĺžku 2 hodiny a 6 minút.

Obsah pokračuje pod reklamou

Piati vrahovia nastúpia do japonského vlaku smerujúceho do Kjóta a zistia, že ich zdanlivo oddelené misie sú záhadne prepojené.

Vo filme Bullet Train hrá Brad Pitt postavu nájomného vraha menom Ladybug. Jeho najnovšia misia ho postaví do kolízie s ďalšími nájomnými vrahmi, pričom všetci sú prepojení a s protichodnými cieľmi, a to všetko v najrýchlejšom vlaku na svete.

Zdroj | Sony Pictures Entertainment

Film je, mimochodom, bohatý na množstvo bojových scén, o ktorých režisér David Leitch prezradil, že prepojenie bojových scén práve s komediálnymi prvkami bolo inšpirované bojovými scénami Jackieho Chana.

Natáčanie začalo v Los Angeles v novembri 2020 a skončilo v marci 2021. Film získal zmiešané recenzie od kritikov, ktorí chválili obsadenie a akčné sekvencie, ale kritizovali jeho príbeh a zámenu postáv. Celosvetovo zarobil 239,3 milióna dolárov pri produkčnom rozpočte okolo 90 miliónov dolárov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.