Reklama

Netflix pridal novú kategóriu TOP10 najsledovanejšieho vo vašej krajine

Juraj Recký

Autori videostreamovacej služby predpokladajú, že ak sa niečo páči vám, mohlo by sa aj susedovi, s ktorým sa však osobne nepoznáte. Preto spustili výber najsledovanejšieho podľa krajín.

Netflix vyberá to, čo vám ponúkne, presne na mieru podľa vašich preferencií. Ak si pamätáte, pri registrácii ste vyberali najobľúbenejšie filmy seriály, čím sa vytvorila prvotná ponuka. Tá sa upravuje podľa toho, čo ste na Netflixe pozerali. Streamovacia služba najnovšie pridala do kategórií výber TOP10 najsledovanejšieho na Netflixe vo vašej krajine.

Zdroj | Netflix

Vďaka novinke sa dozviete, čo ľudia najviac pozerajú vo vašom okolí. Netflix na svojom blogu však pripomenul, že aj sekcia najsledovanejšieho je prispôsobená vašim preferenciám. Výber TOP10 najsledovanejších nájdete v sekcii filmy seriály.

Pozrite si

8 nominácií na Oscara, ktoré si môžete pozrieť na Netflixe

Novinka je dostupná už aj u nás. Výber nájdete v samostatnej sekcii s vlastnou grafikou, no filmy a seriály, ktoré sa do výberu dostanú, získajú tiež označenie na náhľadovom obrázku, teda ich spoznáte aj pri prehľadávaní iných kategórií.

Zdroj | Netflix

Kategória TOP10 najsledovanejších filmov a seriálov vo vašej krajine bola šesť mesiacov testovaná v Mexiku a Británii. Testovanie ukázalo, že služba získala popularitu medzi používateľmi, preto sa ju Netflix rozhodol rozšíriť.

 

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.