Reklama

Nestihli ste darčeky? Máme pre vás tipy, na ktoré vám stačí pár klikov

Zdroj | Pixabay
Števo Porubský
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

Vianoce sú doslova za dverami. Tento rok, takmer ako každý rok predtým, prišli Vianoce ako veľmi skoro a človek si ani nestihol uvedomiť a sú tu. Ak ste aj vy nestihli nakúpiť všetky darčeky s predstihom, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré zachránia trápnu situáciu pri rozbaľovaní zajtrajších darčekov.

V seriáli Vianoce 2021 nebudeme sledovať aktuálne zľavy, na tie máme dnes už dva samostatné seriály – ZĽAVY a TECH DEALS. V oboch vždy nájdete tipy na tie najlepšie aktuálne zľavy. Odporúčame preto sledovať aj tie.

Pozrite si

141 tipov TECHBOX.sk na vianočné darčeky na jednom mieste

Zdroj | tookapic | Pixabay

Vianoce prišli fakt rýchlo. Veď len nedávno sme rozbaľovali darčeky a už je to tu zas. Niet sa preto čomu diviť, že sme nestihli nakúpiť darčeky pre našich najbližších. Našťastie existuje internet a našich niekoľko tipov, ktoré vám zachránia Vianoce.

Myslite ale na to, že Vianoce nie sú len o darčekoch a keď aj náhodou nemáte možnosť darovať blízkym čo by ste chceli, alebo čo by chceli oni sami, viete im dať mnohé iné. Napríklad váš čas. Vianoce sú totiž aj o tom, aby sme boli spolu, trávili spoločný čas. Skúste preto minimalizovať stres a keď náhodou nežoženiete kondenzované sladené mlieko na domáci likér, nestrácajte hlavu. Kúpte už hotový, ideálne od niektorého slovenského výrobcu. Potešíte sa dvakrát.

Tipy na poslednú chvíľu

Možno sa to nezdá, ale vďaka internetu a debetnej karte je dnes možné kúpiť veľmi vydarené darčeky aj na poslednú chvíľu, pokojne aj 24. decembra poobede. Stačí niekoľko klikov a máte ho. Našli a vybrali sme niekoľko tipov, ktoré môžete využiť aj vy.

Zľavové poukazy

Zľavových portálov je na Slovensku neúrekom, mnohé z nich ponúkajú aj výlety, wellness či poukazy na luxusné večere alebo iné zážitky. Výber je mimoriadne pestrý, stačí si len vybrať. Odporúčame ale vyberať také poukazy, ktoré majú dlhšiu platnosť. Predsalen žijeme v turbolentnej dobe a človek nikdy nevie kedy prídu aké obmedzenia.

Zdroj | Apple

Streamovacie služby

Pred pár dňami kolega popísal niekoľko tipov na streamovacie služby a možnosti ich darovania. Ak máte niekoho, kto má rád filmy alebo seriály, môžete mu kúpiť pod stromček napríklad Netflix, HBO Go, Apple TV+ či iné služby celkom jednoducho – vytvoríte nové e-mailové konto, na ktoré službu zaregistrujete a dotyčnému dáte iba prihlasovacie meno a heslo. To isté platí pre akúkoľvek inú platformu.

Elektronické knihy

Nestíhate kúpiť reálnu, fyzickú knihu, no viete, že váš blízky má čítačku e-kníh, alebo aspoň tablet? Kúpte im elektronickú knihu. Tú mu môžete napríklad práve pri rozbaľovaní darčekov poslať na mail vo formáte ePub alebo pdf.

Pozrite si

Namiesto knihy dajte pod stromček rovno celú knižnicu v čítačke e-kníh

Zdroj | Amazon

Poukážky

Keď už neviete čo blízkym dať a peniaze sú pre vás veľmi nevhodným darčekom, stále tu existujú poukážky. Každý z väčších e-shopov ponúka vlastné poukážky v rôznych hodnotách. Stačí si poukážku kúpiť on-line ako akýkoľvek iný produkt z e-shopu a môžete ju blízkemu buď poslať mailom, alebo poukážku môžete aj vytlačiť (ak máte poruke tlačiareň).

Ubytovanie

Svojim blízkym či známym môžete dať pod stromček aj pobyty. Napríklad cez Booking viete objednať pobyt aj na inú osobu. Booking ale nie je jediný portál, na ktorom môžete nájsť ubytovanie. Odporúčame napríklad nemecké Trivago, kde nájdete ponuky rôznych poskytovateľov ako Booking. Je to akási Heureka pre ubytovanie.

Zdroj | Pixabay

Softvér

Jednou z možností ako obdarovať blízkych darčekom na poslednú chvíľu je aj softvér. Ten už dnes nemusíte kúpiť vo forme krabice a CD, stačí ho stiahnuť aj on-line.

Filmy

Dnes už môžete nakupovať on-line aj filmy či seriály. Napríklad cez Apple iTunes viete filmy kúpiť ako darček. Tak isto môžete nakupovať aj cez Amazon. Žiaľ, ponuka filmov je pomerne stará, takže ak váš blízky baží po nejakej novinke, je to problém.

Zdroj | BenQ
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.