Reklama

Nenechajte si ujsť parádne hry "zdarma" pre PlayStation a Xbox

Zdroj | Sony
Michal Spiegel
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Aktuálna ponuka predplatných služieb Xbox Game Pass a PlayStation Plus láka na viacero veľkých titulov, ktoré by ste nemali premeškať.

Predplatné videoherné služby doslova bojujú o zákazníka a aktuálna ponuka hier je toho dôkazom.

Xbox Game Pass

Obsah pokračuje pod reklamou

Merge & Blade

28. február

Merge and Blade je fantasy logická hra, kde budete vlastnou bojovou skupinou útočiť na príšery v rozsiahlych bitkách.

Soul Hackers 2 

28. február

Pokračovanie japonského cyberpunkového RPG, v ktorom hráči prevezmú úlohu umelej bytosti Ringa, ktorá sa počas hry spája s tromi ľudskými spojencami s rôznymi schopnosťami.

F1 22 

2. marec

Milovníci závodov sa dočkajú videoherného spracovania Formule 1. Tá najnovšie ponúka aj podporu pre športové autá.

Wo Long: Fallen Dynasty

3. marec

Čerstvá novinka, ktorá bude mať premiéru práve cez Game Pass, je fantasy RPG, ktoré sa odohráva v historickej Číne. Hrateľnosťou bude najbližšie hrám zo série Deamon’s Souls.

Obsah pokračuje pod reklamou

PlayStation Plus Premium a Extra

Horizon Forbidden West

PS4, PS5

Pridajte sa k Aloy v pokračovaní výbornej adventúry, ktoré vyšlo na konzoly iba minulý rok. V druhej časti sa okrem novej krajiny, dostanete aj do podvodného sveta s novými tvormi.

The Quarry 

PS4, PS5

Napínavý hororový príbeh, v ktorom vaše rozhodnutia ovplyvňujú priebeh noci. Keď slnko zapadá v posledný deň letného tábora, účastníci sú prenasledovaní miestnymi obyvateľmi a z pohodovej noci sa stáva noc hrôzy.

Resident Evil 7 biohazard

PS4

Siedma časť populárnej survival horor série nás tentokrát zavedie do opusteného statku na americkom juhu. Novinkou je hra z pohľadu prvej osoby, ktorá vytvorí ešte strašidelnejší zážitok.

Outriders 

Obsah pokračuje pod reklamou

PS4, PS5

Pustite sa do kooperatívnej sci-fi strieľačky od vývojára, ktorý ma na svedomí bláznivú akciu Bulletstorm.

Scarlet Nexus

PS4, PS5

V ďalekej ďalekej budúcnosti zostupujú z neba mutanti známi ako Iní. To, že sú odolní voči konvenčným metódam boja, znamená, že jediná obrana ľudstva spočíva v tých s mimozmyslovými schopnosťami, známymi ako psionici.

Borderlands 3

PS4, PS5

Vráťte sa do sveta Borderlands a hrajte za jedného zo štyroch nových lovcov odmien. Nechýba podpora online aj offline kooperácie.

Tekken 7

PS4

Epický záver 20 rokov trvajúcej krvavej pomsty rodiny Mishima. Tekken 7, poháňaný Unreal Engine 4, ponúka úžasné bitky s perfektným príbehom a viac ako 30 hrateľnými postavami.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ace Combat 7: Skies Unknown

PS4

Pripútajte sa do kokpitu jedných z najimpozantnejších bojových lietadiel na svete. V hre Ace Combat 7: Skies Unknown prevezmete úlohu elitného bojového pilota. Na výber dostanete množstvo autentických moderných a futuristických lietadiel.

Earth Defense Force 5

PS4

Bojujte s gigantickými chrobákmi a inými obrovskými nepriateľmi v tejto arkádovej strieľačke z pohľadu tretej osoby. Hra ponúka single player, ale aj kooperáciu do štyroch hráčov.

Oninaki

PS4

Akčné RPG rozpráva príbeh Strážcu na ceste za ochranou života po smrti. Hra ponúka bitky v štýle hack and slash a jedinečný príbeh.

Lost Sphear 

PS4

Nový pohľad na klasické RPG hry ponúka hra Lost Sphear. V nej budete mať za úlohu zastaviť svet pred nenávratným zmiznutím tak, že prebudíte silu pamäte.

Obsah pokračuje pod reklamou

I am Setsuna

PS4

JRPG mapuje príbeh Setsuny, mladej ženy s neuveriteľnou vnútornou silou, ktorá chce zachrániť ľudí vo svojej krajine.

The Forgotten City 

PS4, PS5

Preskúmajte staroveké rímske mesto v otvorenom svete v tomto tajomnom dobrodružstve z pohľadu prvej osoby.

Okrem týchto titulov, na stiahnutie tiež pribudli klasiky The Legend of Dragoon, Wild Arms 2 a Harvest Moon: Back to Nature z PS1 a Destroy All Humans! z PS4.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.