Reklama

Nemáte v aute head-up displej a chcete ho? Skúste Navdy!

Marek Šimunek

Navdy je zariadenie, ktoré by malo pomôcť vodičom sústrediť sa na cestu samotnú namiesto sledovania obrazovky navigácie na displeji smartfónu. Postačí ho totiž umiestniť na palubovku a vďaka jasnému projektoru budete mať priamo pred sebou na prednom okne 5“ displej s navigačnými pokynmi.

Navdy

Navdy sa k vášmu smartfónu pripája pomocou Bluetooth 4.0 a okrem navigačným pokynov môže zobrazovať aj prichádzajúce hovory, správy a množstvo iných aplikácií a udalostí. Navyše môže používateľ hovor prijať jednoduchým gestom pred samotným zariadením. Navdy je pre tento prípad vybavené kamerou, ktorá rozozná vaše gesto.

Bojíte sa, či Navdy bude fungovať s vašim smartfónom? Výrobca sľubuje podporu pre všetky Androidy s verziou 4.3 a vyššou a všetky iOS 7 a novšie zariadenia od Apple. Navdy môžete navyše pripojiť do systémového konektoru OBDII vo vašom aute a získať tak na heads up displeji informácie ako je rýchlosť, otáčky motora, spotreba a podobne.

Navdy

Predaj Navdy sa začne na jar 2015, pričom na americkom trhu je jeho cena stanovená na 499 USD. Ak si však toto zariadenie preobjednáte už teraz, môžete ho získať za zvýhodnenú cenu 299 USD.

Foto: Navdy

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.