Reklama

Nechcete dať za bezdrôtové slúchadlá veľa? Model od Niceboy je o 43 % lacnejší

Zdroj | Niceboy
Michal Sobek
Zdroj | Niceboy
Zdroj | Niceboy

Bezdrôtové slúchadlá sú už dlhoročným trendom v počúvaní pesničiek kdekoľvek. Neprekážajú žiadne káble, spojenie je stabilné a jedinou povinnosťou je tak dobíjanie puzdra. Nie každý chce dať za túto technológiu veľa peňazí, preto vám do pozornosti dávame model od českej spoločnosti Niceboy. HIVE Pins sú aktuálne až o 43 % lacnejšie.

Slúchadlá sú ukryté v relatívne kompaktnom puzdre s rozmermi 56 x 29 x 46 mm a hmotnosťou 55 gramov. Sú konštrukcie s gumenými nadstavcami pre tlmenie hluku, pretože funkciou ANC nedisponujú. V balení sa nachádzajú ďalšie dve veľkosti nadstavcov.

Sú však odolné podľa certifikácie IPX4, takže odolajú potu a jemnému dažďu. Vo vnútri nájdeme 13 mm meniče, ktoré by mali zabezpečiť kvalitný zvuk s technológiou MaxxBass. K zariadeniu sa pripájajú pomocou technológie Bluetooth 5.0 a výrobca deklaruje dosah až 10 metrov na otvorenom priestranstve.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Niceboy

Ovládanie prebieha pomocou dotykových plôch na vonkajšej strane slúchadiel. K dispozícii budú aj hlasoví asistenti Siri a Asistent Google. Čo ta týka výdrže, tak samotné slúchadlá zvládnu hrať nepretržite 4 hodiny vďaka batérii s kapacitou 25 mAh. Nabíjacie puzdro ju má s kapacitou 380 mAh a spoločne tvoria až 18 hodín výdrže. Nechýba moderný USB-C konektor.

Pôvodná cena slúchadiel Niceboy HIVE Pins bola 35 eur. To je už však minulosť a dnes ich viete kúpiť už za 19,92 eur, čo je úspora 15,08 eur alebo aj 43 %. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.