Reklama

NAYpredávanejšie tlačiarne za august 2017

TECHBOX

Čo ľudia najviac kupujú v NAYväčšej sieti elektro predajní NAY? Máme pre vás rebríček 10 NAYpredávanejších tlačiarní za mesiac august 2017.

Ak vás niektorá z tlačiarní zaujala, môžete kliknúť priamo na jej názov a dozviete sa aktuálnu cenu a dostupnosť priamo v NAY.

1, Canon PIXMA MG3053

Canon Pixma MG3053 umožňuje tlačiť, skenovať i kopírovať. Ponúka teda všetky funkcie, ktoré potrebujete ku kancelárskej práci či pri bežnej domácej obsluhe. Podporuje množstvo pokročilých technológií, ktoré samotnú tlač výrazne uľahčujú a zrýchľujú. Úlohy viete napríklad zadávať aj z Vášho mobilného telefónu z ktoréhokoľvek miesta. Pripojiť sa k nej možno aj cez Wi-Fi sieť, čo pri každodennom používaní určite oceníte.

Podporuje rovnako operačný systém Android i iOS. Svojim kompaktným prevedením bude na Vašom pracovnom stole či polici zaberať len minimum miesta. Pri iných činnostiach Vás teda nebude nijako výrazne rušiť či obmedzovať. S pokročilým systémom Fine budú výsledkom vždy kvalitné výtlačky s ostrým textom a žiarivými farbami. Zadný podávač pojme až 60 listov.

Zdroj | Canon

2, Canon PIXMA IP7250

Canon Pixma IP7250 je výkonná fotografická tlačiareň s kvalitnými tlačovými výstupmi. Nízkoprofilové teleso tlačiarne so samootváracím výstupným zásobníkom je ideálne do menších priestorov. Zariadenie je pripravené na používanie, vďaka Wi-Fi a aplikácii Canon Easy-PhotoPrint z ľubovoľného miesta v domácnosti, na komunikáciu so smartfónom alebo tabletom.

Plne integrované kazety na dvojitý papier umožňujú súčasné podávanie rôznych veľkostí a typov papiera. Auto Duplex, funkcia pre automatickú obojstrannú tlač, ekonomickejšie narába so spotrebou papiera. Individuálne atramentové kazety XL tiež prispejú k zníženiu finančnej náročnosti tlače, pretože sa nevymieňa celá súprava, ale len kazeta, v ktorej došla farba.

Zdroj | Canon

3, Samsung SL-M2070W

Čiernobiela multifunkčná laserová tlačiareň Samsung SL-M2070W je v prevedení 3v1. Ponúka funkcie tlače, kopírovania a skenovania. Rýchlosť tlače je až 20 strán A4 za minútu, prvý výtlačok je už do 8,5 s, rozlíšenie tlače je 1 200 x 1 200 dpi.

Tlačiareň obsahuje rozhranie USB 2.0 + WiFi + NFC (na rýchle spárovanie mobilného telefónu s funkciou NFC). Vstupný zásobník má kapacitu 150 listov A4, priemerná spotreba je 310 W pri tlači, maximálna mesačné zaťaženie až 10 000 stránok.

Zdroj | Samsung

4, HP DeskJet Ink Advantage 3635

Kvalitná multifunkčná tlačiareň HP DeskJet Ink Advantage 3635, na ktorú sa môžete spoľahnúť, či už v kancelárii alebo u vás doma. S cenovo dostupnými atramentovými kazetami HP ste schopný tlačiť vo vysokej kvalite za skvelú cenu všetky vaše fotografie a dokumenty. Pri tlačení môžete využiť smartfón alebo tablet, pričom nemusíte byť pripojený ani do siete.

S bezplatnou aplikáciou HP All-in-One Printer Remote skenujete a spravujete tlačové ulohy vtedy, keď ste práve na cestách. Na uľahčenie takisto slúži zobrazovací panel obsahujúci jednoduché ikony na ovládanie tlače, skenovania a kopírovania. Jej dizajn je navrhnutý tak, aby šetril priestor, čiže ju môžete postaviť napríklad na pracovný stôl alebo policu.

Zdroj | HP

5, HP DeskJet Ink Advantage 4535

Praktická multifunkčná tlačiareň HP DeskJet Ink Advantage 4535, ktorú využijete v kancelárii alebo doma. Cenovo dostupné atramentové kazety HP vytlačia vo vysokej kvalite fotografie aj dokumenty. Jednoduchou automatickou obojstrannou tlačou šetríte spotrebu papiera až o 50 %.

Pri tlačení môžete tiež použiť smartfón alebo tablet. Na uľahčenie ovládania slúži zobrazovací panel (2,2”) s jednoduchými ikonami. Vďaka praktickému dizajnu ju môžete postaviť napríklad na pracovný stôl.

Zdroj | HP

6, Canon PIXMA MG3650

Nové multifunkčné zariadenie Canon PIXMA MG3650 aj s funkciou Wi-Fi pre zdieľanie a používanie z ktorejkoľvek miestnosti vo vašom byte, či dome. Môžete tlačiť a skenovať cez smartfón alebo tablet vďaka aplikácii PIXMA Printing Solutions.

Zariadenie poskytuje rýchlu a vysokokvalitnú tlač, kopírovanie a skenovanie a podporuje funkciie Google Cloud Print a Apple AirPrint. Ďalej toto zariadenie robí vysokokvalitné výtlačky s rozlíšením tlače do 4 800 dpi a používa technológiu zásobníkov FINE, kde si môžete zvoliť atramentové zásobníky XL, ktoré prinášajú viac výtlačkov za nižšiu cenu.

Zdroj | Canon

7, HP DeskJet Ink Advantage 2135

Multifunkčná tlačiareň HP DeskJet Ink Advantage 2135 je ideálna pre každodenné tlačenie, kopírovanie a skenovanie, pričom vám navyše ušetrí aj voľné miesto. S lacnými atrametovými kazetami HP, dokážete vytlačiť fotografie vo vysokej kvalite.

Rýchlosť tlačenia je ČB 7,5 str./min a farebná 5,5 str./min. Tlačiareň je šetrná k životnému prostrediu, obdržala certifikáciu ENERGY STAR. Táto tlačiareň je vhodnou voľbou pre vašu domácnosť alebo kanceláriu.

Zdroj | HP

8, HP DeskJet 3785 AIO

HP DeskJet 3785 AIO patrí medzi najmenšie a najkompaktnejšie atramentové multifunkčné zariadenia na trhu. Umožňuje tlač, skenovanie a kopírovanie v rámci jedného zariadenia. Disponuje možnosťou bezdrôtového pripojenia vďaka Wi-Fi modulu.

K pohodlnému nastaveniu tlače vám pomôže displej so 7 segmentami a ikonami, vrátane dostupných tlačidiel. Maximálne rozlíšenie farebnej tlače 4 800 x 1 200 DPI. Tlačiareň je kompatibilná s OS od verzie Windows Vista a OS X v 10.8.

Zdroj | HP

9, Epson L486

Atramentová multifunkčná tlačiareň EPSON L486 sa pýši kvalitnou a hospodárnou tlačou, vďaka ktorej sú náklady na výtlačky podstatne nižšie ako pri tlači v bežných tlačiarniach. Súčasťou výbavy je prehľadný farebný displej a zabudovaná Wi-Fi.

Rozlíšenie tlače dosahuje 5 760 x 1 440 DPI. Rýchlosť tlače čierno-bielo je 10 str./min. a rýchlosť tlače farebne je 5 str./min. Skenovacie rozlíšenie je 1 200 x 2 400 dpi.

Zdroj | Epson

10, HP LaserJet PRO M176N

Laserové farebné multifunkčné zariadenie HP Color LaserJet Pro MFP M176n Printer je ideálne pre firmy, ktoré tlačia marketingové materiály v profesionálnej kvalite pri množstvách až do 20 000 strán mesačne. Sieťové zariadenie zabezpečuje farebnú laserovú tlač, kopírovanie a skenovanie. Disponuje dvojriadkovým displejom, podávačom dokumentov.

Zabezpečí vám rýchlosť tlače 16 strán/min. pri čierno-bielej tlači a 4 strany/min. pri farebnej tlači. Maximálne rozlíšenie čierno-bieleho aj farebného výstupu dosahuje až 600 x 600 DPI a pre skenovanie a kopírovanie je rozlíšenie 300 x 300 DPI. Disponuje procesorom na frekvencii 600 MHz a 128 MB pamäte. Pripojenie je cez USB alebo LAN, vďaka zabudovanej sieťovej karte.

Zdroj | HP

 

Partnerom seriálu NAYpredávanejšie je NAY.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.