Reklama

NAYpredávanejšie športové kamery za júl 2017

TECHBOX

Čo ľudia najviac kupujú v NAYväčšej sieti elektro predajní NAY? Máme pre vás rebríček 10 NAYpredávanejších športových kamier za mesiac júl 2017.

Ak vás niektorá z kamier zaujala, môžete kliknúť priamo na jej názov a dozviete sa aktuálnu cenu a dostupnosť priamo v NAY.

1, Niceboy Vega 4K

Moderná športová kamera VEGA 4K je najvyšším zástupcom novej série športových kamier od spoločnosti Niceboy. Vidá nahrávania v rozlíšení 4K pri 25 fps, 2K pri 30 fps, či Full HD pri 60fps. Fotografie sníma v rozlíšení 12 Mpx. Širokouhlý objektív má 170° uhol záberu s efektom rybieho oka. Nechýba ani 2” displej a podpora microSD pamäťových kariet s kapacitou 32 GB.

Zdroj | Niceboy

2, Niceboy VEGA

Moderná športová kamera Niceboy VEGA nahráva rýchlosťou 30 snímok za sekundu v kvalite Full HD a fotografuje v rozlíšení 5 Mpx. Vhodná je pre všetkých začínajúcich nadšencov outdoorových aktivít. Širokouhlý objektív ponúka rozpätie 120°. Nechýba jej 2” displej a podpora microSD pamäťových kariet s kapacitou 32 GB.

Zdroj | Niceboy

3, GoPro HERO5 Black

Štýlová akčná kamera ponúka veľa zmien oproti svojmu predchodcovi. Kamera je vodotesná do hĺbky 10 m bez použitia vodotesného puzdra. Nahrávanie vo formáte 4K pri 30 fps je samozrejmosťou. Full HD rozlíšenie zvládne až na 120 fps. Kamera má aj 2-palcovlý dotykový LCD displej. Rozlíšenie fotoaparátu je 12 Mpx. Pribudla tiež možnosť Voice Control, ovládanie kamery hlasom. Pre pohodlné ovládanie kamery telefónom nechýba ani Wi-Fi či Bluetooth.

Zdroj | GoPro

4, Niceboy VEGA+ Remote

Akčná outdoorová kamera Niceboy Vega+ Remote natáča videá vo Full HD rozlíšení pri 30 fps. Umožní vytvárať snímky s 12 Mpx fotografie. Ponúka širokouhlý 170° objektív a 2″ displej. Podporuje pamäťové karty microSD do veľkosti 32 GB. Akčnú kameru možno ovládať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie, a to vďaka integrovanému Wi-Fi modulu. Veľkou výhodou akčnej kamery je aj množstvo užitočného príslušenstva v balení, akým je napríklad vodotesné puzdro, úchyt na riadidlá, diaľkový ovládač alebo nalepovací úchyt na helmu.

Zdroj | Niceboy

5, Ecolite DV140

Akčná kamera DV140 disponuje CMOS senzorom so 16 Mpx rozlíšením a šošovkou so 180° širokouhlým záberom. Umožňuje nahrávať videá v 4K rozlíšení s výstupov vo formáte MP4 a fotografie v rozlíšení 4 032 x 4 000 px vo formáte JPG. Kamera má 2″ LCD obrazovku. Rozlíšenie videa a fotografie je možné podľa potreby nastaviť na vyššiu ale aj nižšiu kvalitu. Nechýba slot na pamäťovú kartu. Pomocou W-Fi pripojenia môžete pripojiť a synchronizovať akčnú kameru so smartfónom. Batéria kamery ECOLITE DV140 má kapacitu 900 mAh.

Zdroj | Ecolite

6, Niceboy VEGA+

Moderná športová kamera Niceboy VEGA+ je schopná nahrávať rýchlosťou 30 snímok za sekundu v kvalite Full HD a fotografovania v rozlíšení 12 Mpx. Širokouhlý objektív ponúka 140° uhol s populárnym efektom rybieho oka. Nechýba jej ani 2” displej. Kamera podporuje microSD pamäťové karty s kapacitou 32 GB.

Zdroj | Niceboy

7, Sony HDR-AS200 VR kit

Táto športová kamera prináša pre každého športovca zaznamenávanie adrenalínových zážitkov aj v extrémnych podmienkach. Širokouhlý objektív ZEISS-Tessar vám umožní snímanie panoramatických záberov v rozsahu až 170 stupňov a má vysoké rozlíšenie Full HD. Funkcia Steady Shot a tiež redukcia hluku vetra, či diaľkové ovládanie vylepšujú vašu prácu so zariadením. Samozrejmosťou sú aj vylepšenia ako Ustream, Highlight Movie Maker či Cam Movie Creator, s ktorými máte plnú kontrolu nad konečným vzhľadom vašich záberov.

Zdroj | Sony

8, GoPro HERO Session

Mini outdoor kamera GoPro HERO Session má najmenší rozmer a najmenšiu hmotnosť v porovnaní s podobnými produktmi GoPro, pričom táto značka nemá v ponuke v podstate už lepšie prenosnú a upevniteľnú kameru ako je táto. Schopná je zaznamenávať vo FULL HD pri 60 fps. V kamere je zabudovaný 8 Mpx fotoaparát, Bluetooth, Wi-Fi a Protune mód. K bonusom patrí vodotesnosť do hĺbky 10 metrov bez použitia ochranné krytu. Preto sa hodí k filmovaniu v drsných podmienkach. Zariadenie podporuje microSD pamäťové karty.

Zdroj | GoPro

9, GoPro HERO5 Session

Štýlová akčná kamera GoPro HERO 5 Session ponúka veľa zmien oproti svojmu predchodcovi. Kamera je vodotesná do hĺbky 10m bez použitia vodotesného puzdra. Nahrávanie vo formáte 4K pri 30 fps je samozrejmosťou, alebo Full HD rozlíšenie zvládne pri 90 fps. Rozlíšenie fotoaparátu je 10 Mpx. Oproti predchádzajúcej verzii pribudla možnosť Voice Control, čo je možnosť ovládať kameru hlasom. Pre pohodlne ovládanie kamery telefónom nechýba ani Wi-Fi či Bluetooth.

Zdroj | GoPro

10, Olympus TG-Tracker

TG-Tracker sa môže pochváliť systémom stabilizácie obrazu v 5 osiach. Z bočnej strany disponuje výklopným farebným 1,5″ LCD displejom. Nahrávané video môže mať rozlíšenie 4K. Pokiaľ by ste chceli natáčať po tme, poslúži Vám silný reflektor so 60 lúmenmi. Poskytuje tiež funkciu timelapse pre nahrávanie časozberného videa, či nahrávanie v slučke, keď sa pamäť zaplní. Ďalšími prednosťami sú podvodný detektor, dlhá výdrž batérie, či rukoväť a adaptér, ktoré sú súčasťou balenia.

Zdroj | Olympus

 

Partnerom seriálu NAYpredávanejšie je NAY.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.