Reklama

NAYpredávanejšie športové kamery za júl 2016

TECHBOX

Čo ľudia najviac kupujú v NAYväčšej sieti elektro predajní NAY? Máme pre vás rebríček 10 NAYpredávanejších športových kamier za mesiac júl 2016.

Ak vás niektoré z kamier zaujali, môžete kliknúť priamo na ich názov a dozviete sa ich aktuálnu cenu a dostupnosť priamo v NAY.

1, Niceboy VEGA+

Moderná športová kamera Niceboy VEGA+ je schopná nahrávať rýchlosťou 30 snímok za sekundu v kvalite Full HD a fotografovania v rozlíšení 12 Mpx. Širokouhlý objektív ponúka 140° uhol s populárnym efektom rybieho oka. Nechýba jej ani 2” displej. Kamera podporuje microSD pamäťové karty s kapacitou 32 GB.

Zdroj | Niceboy

2, GoPro HERO Session

Mini kamera GoPro HERO Session má najmenší rozmer a najmenšiu hmotnosť v porovnaní s produktmi GoPro. Schopná je zaznamenávať vo Full HD až pri 60 fps. V kamere je zabudovaný 8MP fotoaparát, Bluetooth, Wifi a Protune mód. K bonusom patrí vodotesnosť až do hĺbky 10 metrov bez použitia ochranné krytu. Kamera podporuje microSD pamäťové karty.

Zdroj | GoPro

3, GoPro HERO4 Silver Edition

Elegantná kamera s vysokým Full HD rozlíšením GoPro HERO4 Silver Edition je podporená radom funkcií, optimalizujúcich jej vlastnosti a podporujúcich aj vlastnosti jej fotoaparátu. Pritom zvyšujú expozíciu alebo ISO pri zachytávaní 30 snímok za sekundu s rozlíšením 12 Mpx. Kamera disponuje dotykovým displejom a vstavanou WiFi.

Zdroj | GoPro

4, Niceboy VEGA 4K

Moderná športová kamera VEGA 4K je najvyšším zástupcom novej série športových kamier od spoločnosti Niceboy. Vidá nahrávania v rozlíšení 4K pri 25 fps, 2K pri 30 fps, či Full HD pri 60fps. Fotografie sníma v rozlíšení 12 Mpx. Širokouhlý objektív má 170° uhol záberu s efektom rybieho oka. Nechýba ani 2” displej a podpora microSD pamäťových kariet s kapacitou 32 GB.

Zdroj | Niceboy

5, SJCAM SJ4000 WIFI

Outdoorová kamera SJCAM SJ4000 WiFi je vybavená širokouhlou šošovkou, ktorá zaznamená obraz v 170° uhle. Snímač kamery nahráva video vo Full HD rozlíšení alebo fotografuje v rozlíšení 12 Mpx. Ku kamere je dodávané veľké množstvo príslušenstva k uchyteniu, vodeodolné puzdro a 900 mAh vyberateľná Li-ion batéria. Kamera je vybavená microUSB konektorom pre nabíjanie a prenos dát a tiež mini HDMI.

Zdroj | SJCAM

6, GoPro HERO4 Black Edition

Profesionálna kamera GoPro HERO4 Black Edition prináša ešte lepšie možnosti pre zachytenie videa i fotografií ako jej predchodcovia. Videá zaznamenáva v kvalite 4K. Okrem toho dokáže byť záznam videa spustený veľmi rýchlo stlačením jediného tlačidla. Pri nahrávaní si môžete označiť kľúčové momenty. Fotografie si doprajete vo vysokej kvalite aj rýchlosti, pretože dokážete zachytiť 30 snímok za sekundu.

Zdroj | GoPro

7, Niceboy VEGA

Moderná športová kamera Niceboy VEGA nahráva rýchlosťou 30 snímok za sekundu v kvalite Full HD a fotografuje v rozlíšení 5 Mpx. Vhodná je pre všetkých začínajúcich nadšencov outdoorových aktivít. Širokouhlý objektív ponúka rozpätie 120°. Nechýba jej 2” displej a podpora microSD pamäťových kariet s kapacitou 32 GB.

Zdroj | Niceboy

8, GoPro HD HERO+

Akčná kamera GoPro HD HERO+ s natáčaním videí v rozlíšení Full HD pri 60 fps a fotografiami v rozlíšení 8Mpx. Umožňuje prepojenie zariadenia cez Wi-Fi a Bluetooth. Kamera je vysoko odolná a vodotesná do hĺbky 40 m. Má jednoduché ovládanie, rýchle snímanie, orezávania videa, použitie tagov. Batéria ponúka cca 2 hodiny nepretržitého nahrávania a kamera sa dá ovládať aj diaľkovo.

Zdroj | GoPro

9, GoPro HERO

Štýlová kamera GoPro HERO natáča video v rozlíšení 1 440p pri frekvencii 48 fps. Je posilnená viacerými funkciami, pri ktorých môžete natáčať aj v tme, alebo označiť kľúčové momenty, ktoré by ste chceli rýchlo dohľadať. Fotoaparát vám umožní zachytiť snímky aj počas natáčania.

Zdroj | GoPro

10, Sony HDR-AS200

Moderná športová kamera SONY HDR-AS200 so širokouhlým objektívom ZEISS-Tessar vám umožní snímanie panoramatických záberov v rozsahu až 170° a záznam videa vo Full HD. Disponuje funkciou Steady Shot a tiež redukciou hluku vetra či diaľkovým ovládaním. Samozrejmosťou sú aj vylepšenia ako Ustream, Highlight Movie Maker či Action Cam Movie Creator.

Zdroj | Sony

Partnerom seriálu NAYpredávanejšie je NAY.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.