Reklama

NAY TECHBOX roka 2019: Spoznajte novú aplikáciu Tatra banka 3.0

TECHBOX

Anketa NAY TECHBOX roka 2019 je už na Slovensku tradíciou. A tradičné sú aj viaceré kategórie, v ktorých môžete vybrať najlepších. Nechýba ani kategória NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA, v ktorej je nominovaná je aj aplikácia Tatra banka. Tá v najnovšej verzii priniesla viacero noviniek. Prečo by ste mali hlasovať práve za túto appku?

Tatra banka poctivo a vytrvalo vylepšuje svoju aplikáciu Tatra banka, čoho dôkazom je aj najnovšia verzia, ktorá už má označenie 3.0. Ako prvé si všimnete nové grafické spracovanie, ktoré je viac súčasné, dynamickejšie, ponúka rôzne odtiene farieb, no stále pôsobí prémiovo, tak ako sme od Tatra banky zvyknutí.

Zásadným prírastkom do ponuky aplikácie je Chatbot Adam. Vôbec prvého virtuálneho bankára u nás istotne poznáte z webových stránok Tatra banky. Bolo teda len otázkou času, kedy sa šikovný pomocník usídli aj v aplikácii. Adam vám na všetky otázky odpovie 24/7 a to buď priamo alebo vás odkáže na užitočné stránky Tatra banky, prípadne na DIALOG.

Adama nájdete na prihlasovacej obrazovke pod ikonkou Online chat alebo priamo v aplikácii Tatra banka v menu v Kontaktoch. Spýtať sa ho môžete tak na služby banky, ako aj na pomoc v aplikácii. Vždy vám rád a ochotne poradí.

Nová aplikácia Tatra banka je najmä o pohodlnom a intuitívnom používaní. Aj preto bolo „hamburgerové“ menu z ľavého horného rohu premiestnené na lištu na spodnej časti displeja. Najpoužívanejšie funkcie boli dokonca vytiahnuté priamo na lištu, aby práca s aplikáciou bola ešte rýchlejšia. Pre kontrolu pohybov na účte, platbu alebo výber z bankomatu, už nemusíte otvárať menu. Tieto príkazy sú priamo na novej lište.

Ak máte v Tatra banke viacero účtov, istotne uvítate možnosť nastaviť si ich všetky na domácej obrazovke aplikácie. Tú upravíte cez možnosť „Upraviť“ v pravom hornom rohu domácej obrazovky alebo cez Nastavenia. Samozrejme, ako ste zvyknutí stále si na domácu obrazovku môžete pridávať rôzne informačné karty, teda widgety.

Určite odporúčame widget Spending report, kde na prehľadnom grafe vidíte vaše výdavky na účte zotriedené do kategórií. Ak máte viac účtov, teraz si ich môžete pod sebou zobraziť aj naraz, pokojne tak vidíte stav súkromného a firemného účtu ihneď po prihlásení sa do aplikácie.

Aplikácia Tatra banka 3.0 so štedrou ponukou noviniek neobišla ani prácu s IBANmi. Poriadne ju uľahčila. IBAN čísla účtov viete najnovšie veľmi pohodlne zdieľať, ale aj ich intuitívnejšie zadávať pri platbe. Istotne vás poteší aj ponuka uložiť slovenský IBAN po tom, čo dokončíte platbu. Aplikácia sa vás sama automaticky spýta, či chcete IBAN uložiť pre ďalšie platby. Opäť takto ušetríte čas tým, že nemusíte ukladanie IBANu hľadať v menu a celý kód vypisovať.

 

Všetky novinky sú už teraz dostupné v aplikácii Tatra banka pre operačný systém iOS aj OS Android. Odporúčame však skontrolovať aktualizácie vášho smart zariadenia, nakoľko požiadavky aplikácie Tatra banka 3.0 na operačný systém vzrástli. Pre plnohodnotné fungovanie aplikácie budete potrebovať Android 5.0 a novší a iOS 10 a novší.

Všetky informácie o aplikácii Tatra banka, ako aj odkazy na jej stiahnutie pre rôzne platformy, nájdete na webovej stránke aplikácie.

Ak vás funkcie a inovácie aplikácie Tatra banka zaujali, podporte ju v kategórii NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA ankety NAY TECHBOX roka 2019.

Hlasovaním v ankete zároveň súťažíte o špičkové inteligentné hodinky Apple Watch Series 5 40 mm od Tatra banky, vynikajúci smartfón Samsung Galaxy A40 od VÚB banky, najnovší Bluetooth reproduktor JBL Flip 5 od JBL, atraktívny smartfón Xiaomi Redmi 8 32 GB s licenciou ESET Mobile Security od spoločností ESET a Xiaomi či skvelý notebook ASUS VivoBook 15 X543 od spoločnosti ASUS.

Hlasovať môžete do 10. januára 2020.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2019 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Tatra banka.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.