Reklama

NAY TECHBOX roka 2019: Predstavujeme mega reproduktor a štýlové slúchadlá JBL

Zdroj | JBL
TECHBOX
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Deviaty ročník ankety NAY TECHBOX roka by sa nezaobišiel bez elektroniky pre milovníkov hudby. Dnes vám predstavíme produkty značky JBL, ktoré sa o vašu priazeň uchádzajú v kategóriách NAY TECHBOX INOVÁCIA a NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ.

Vo svete zvuku je JBL dobre známa značka. Ponúka veľmi dobrý zvuk naprieč celým svojím portfóliom. Ak pri hodnotení zvuku zoberieme v úvahu aj cenové mantinely, v ktorých sa JBL pohybuje, tak zvuk je doslova vynikajúci. Nesmieme zabudnúť na rýchle reagovanie na trendy a technologické novinky, ktoré vždy aktuálne prináša.

JBL preto nechýba ani v ankete NAY TECHBOX roka 2019. Zastúpenie má hneď v dvoch kategóriách. Párty zviera PartyBox 1000 sa o vašu priazeň uchádza v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA, zatiaľ čo slúchadlá LIVE 650BTNC bojujú v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ. Pripomeňme si, o čom reproduktor a slúchadlá sú.

JBL PartyBox 1000

JBL so svojim radom PartyBox rúca akékoľvek hranice. Model s označením 1000 má výkon 1100 W, zabudovaný DJ Pad a svetelná šou je na celom prednom paneli.

Zdroj | JBL

Reproduktor JBL PartyBox 1000 má rozmery 1158 x 468 x 472 milimetrov a hmotnosť 34,7 kilogramu. Zabudované kolieska tak viac ako potešia. Výraznou odlišnosťou od predošlých modelov je absencia batérie, čo je však vzhľadom na výkon logické. Pomocou USB však stále môžete nabíjať externé zariadenia.

Výpočet prevodníkov počíta jeden kompresný menič, dva 7-palcové stredorozsahové reproduktory a smerom nadol orientovaný 12-palcový woofer. Frekvenčný rozsah je 40 Hz až 18 kHz, nechýba posilnenie basov a zvuk má, samozrejme, prívlastok JBL.

Pozrite si

JBL PartyBox 1000 s výkonom 1 100W je skutočná párty lahôdka

K reproduktoru pripojíte zariadenia pomocou Bluetooth, ak chcete tradičnejší spôsob, tak k dispozícii sú RCA L/R ako vstup, tak výstup, USB port, 3,5 milimetrový jack, vstup na gitaru alebo mikrofón.

Vďaka Bluetooth a technológie TWS, True Wireless Stereo, dokáže spojiť dva reproduktory pre väčší zážitok. ten umocní tiež sveteľná LED šou na celom prednom paneli albo DJ Pad, pomocou ktorého môžete miešať hudbu, či pridávať zvukové efekty. V balení nájdete tiež náramok Air Gesture, pomocou ktorého dokážete JBL PartyBox1000 ovládať na diaľku.

Reproduktor JBL PartyBox 1000, ktorý premení každú párty na poriadnu divočinu, má na stránkach slovenského distribútora cenovku 999,00 €.

Ak vás reproduktor JBL PartyBox 1000 zaujal, podporte ho v kategórii NAY TECHBOX INOVÁCIA ankety NAY TECHBOX roka 2019.

JBL LIVE 650BTNC

JBL tento rok predstavilo úplne nový produktový rad LIVE, ktorý nahradil JBL E. Vlajkovou loďou sú slúchadlá JBL LIVE 650BTNC. Už ich názov napovedá, že ide o bezdrôtové Bluetooth riešenie s potlačením okolitého ruchu.

Zdroj | JBL

Nový produktový rad má ponúknuť vyššiu kvalitu než pôvodný, čo demonštrujú 650-tky, napríklad, tkaninovým náhlavným pásom a náušníkmi, ktoré vás nebudú tlačiť ani po celodennom používaní slúchadiel. JBL sľubuje na jedno nabitie výdrž až 30 hodín. Za 15 minút nabijete batériu na 2 hodiny hrania. Na 100 % za 2 hodiny.

Pozrite si

Ruší vás okolie? Vyskúšajte JBL Live 650BTNC

Cez 40 milimetrové meniče sa k vám dostane charakteristický JBL zvuk, ktorý má zvýraznené basy. Ako sme už spomenuli, slúchadlá sú vybavené aktívnym potlačením okolitého ruchu, tiež ponúkajú možnosť použiť kábel na spojenie so zdrojom hudby, keď sa vám neplánovane vybije baterka, a nechýba ani možnosť cez 650-telefonovať vďaka zabudovaným mikrofónom. nechýbajú ani inteligentní hlasoví asistenti.

JBL LIVE 650BTNC ponúkajú možnosť viacbodového pripojenia cez Bluetooth 4.2, vďaka ktorému jednoducho prepnete z jedného zdroja zvuku na druhý. Výrobca sľubuje veľmi nízku latenciu pri prepínaní. K ešte kvalitnejšiemu zážitku vám má pomôcť bezplatná aplikácia My JBL Headpohones, ako pre Android, tak pre iOS, ktorou dokážete ovládať nie len ekvalizér.

Cena 260 gramových JBL Live 650BTNC je na stránkach slovenského distribútora 199,00 € a v ponuke sú 3 farebné vyhotovenia a to biele, modré a čierne.

Ak vás slúchadlá JBL LIVE 650BTNC zaujali, podporte ich v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ ankety NAY TECHBOX roka 2019.

Hlasovaním v ankete zároveň súťažíte o špičkové inteligentné hodinky Apple Watch Series 5 40 mm od Tatra banky, vynikajúci smartfón Samsung Galaxy A40 od VÚB banky, najnovší Bluetooth reproduktor JBL Flip 5 od JBL, atraktívny smartfón Xiaomi Redmi 8 32 GB s licenciou ESET Mobile Security od spoločností ESET a Xiaomi či skvelý notebook ASUS VivoBook 15 X543 od spoločnosti ASUS.

Hlasovať môžete do 10. januára 2020.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2019 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom JBL.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.