Reklama

NAY Elektrodom má Paušál na istotu pre notebooky a tablety

Roman Calík

Ak si plánujete kúpiť nový tablet alebo notebook, pozrite sa najskôr na novinku od NAY Elektrodomu. Predá vám ich totiž cez zaujímavý Paušál na istotu s rôznymi benefitmi.

NAY Elektrodom neustále vymýšľa nové atraktívne akcie. Poslená nás v redakcii veľmi zaujala. Totiž už od 3. júna 2013 si môžete kúpiť tablet alebo notebook na nový Paušál na istotu. Čo to znamená? Ide o akýsi vylepšený model predaja tovaru na splátky. Totiž okrem toho, že za váš vysnívaný tablet či notebook nemusíte zaplatiť naraz, získate aj niekoľko výhod a služieb, ktoré práve Paušál na istotu obsahuje.

NAY Pausal na istotu

Akcia platí na tablety v predajnej cene minimálne 99 € a notebooky v cene minimálne 329 €. Ak si vyberiete napríklad tablet za 149 €, mesačne budete 2 roky platiť Paušál na istotu vo výške približne 9,14 €. Celkovo síce za dva roky zaplatíte 219,36 €, ale pozrite sa, čo všetko za svoje peniaze dostanete. V rámci Paušálu na istotu vám totiž predajcovia nainštalujú operačný systém (platí najmä pre notebooky), získate prístup k úložisku dát NAY Cloud s kapacitou 10 GB, na ktorom si môže dáta jednoducho zálohovať a v prípade poruchy zariadenia o ne neprídete. Ak sa váš tablet či notebook počas dvoch rokov trvania paušálu náhodou poškodí, každá predajňa NAY Elektrodom sa dokáže postarať o jeho servis a ihneď vám poskytne náhradný model s rovnakým operačným systémom na celý čas trvania opravy. Vy pritom nič zložité nemusíte riešiť, stačí, ak prinesiete zariadenie do najbližšej predajne. Paušál na istotu kryje všetky náhodné poškodenia, vrátane poškodenia spôsobeného deťmi, či domácimi miláčikmi. V prípade neopraviteľnej poruchy si dokonca môžete vybrať nový tablet alebo notebook v časovej cene pokazeného. Po uplynutí dvojročnej lehoty Paušálu na istotu vám samozrejme tablet či notebook zostáva.

TIP: Pozrite si priamo na stránke NAY Elektrodom, koľko zaplatíte za Paušál na istotu pre váš konkrétny tablet. Stačí zadať jeho cenu.

„Tablety a notebooky sú dnes takmer štandardnou výbavou a tí, čo ich vlastnia, si vedia ťažko predstaviť bez nich často čo i len deň. Mnohí z nás sa pritom už stretli s problémami so svojím tabletom alebo notebookom, ktoré im skomplikovali život. K poškodeniu zariadení môže prísť ľahko a ich majitelia potom musia venovať množstvo času a financií zabezpečeniu ich opravy. Zákonná lehota záručnej opravy je 30 dní, pri mimozáručnej môže suma za opravu dosiahnuť aj niekoľko sto eur a užívateľovi nikto nezaručí, že jeho dáta ostanú nepoškodené. Náš nový produkt Paušál na istotu rieši všetky tieto ťažkosti a oslobodí zákazníka od starostí v prípade problémov. Uľahčuje tak zákazníkovi život.“ hovorí Emil Huraj, business development manager spoločnosti NAY.

Foto: NAY Elektrodom

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.