Reklama

Navzájom zadarmo - ponuka Orangeu s bezplatným telefonovaním vrámci 5 čísel

Roman Calík

Od zajtra si budete môcť vybrať v sieti Orange 4 čísla, s ktorými si môžete navzájom volať absolútne neobmedzene. Stačí ak za paušál v Orangei, z ktorého určíte čísla, platíte aspoň 20 eur.

Dnes Orange organizoval tlačovú konferenciu, kde prezradil, čo nové chystá v rámci svojej stratégie zameranej na rodiny. Možno ste v posledných dňoch zaregistrovali reklamy operátora, že príde niečo nové. Dokonca by ste sa o novinke mali dozvedieť prostredníctvom SMS správy. Aj tú ste možno už dostali. O čo vlastne ide? Prišla jednoduchá a sympatická ponuka. Veď posúďte sami.

Orange navzajom zadarmo

Od zajtra, t.j. 21. mája 2014 si môžete vytvoriť skupinu piatich ľudí, s ktorými si navzájom budete volať zadarmo. Bez akýchkoľvek obmedzení, FUP či dodatočných poplatkov. Áno, takáto jednoduchá je novinka v Orangei. Samozrejme ponuka platí pri volaní na čísla v sieti Orange, a to vrátane tzv. nulových paušálov či predplatenej karty Prima. Jedinou podmienkou je, aby paušál tvorcu skupiny mal mesačný poplatok aspoň 20 €. Žiadne iné ďalšie podmienky nie sú. Ako to teda funguje?

Orange navzajom zadarmo

Predstavme si, že máte napríklad Ideálny paušál Panter 35 €. Medzi vašimi priateľmi či v rodine nájdete štyri čísla, na ktoré často voláte. Tieto čísla môžete pozvať do skupiny Navzájom zadarmo, a potom si voláte každý s každým bezplatne. To znamená, ak ste si do skupiny pridali napríklad Prima kartu vašich starých rodičov alebo detí, títo vám môžu volať zadarmo. Doteraz ste im s Panterom 35 €, ktorý má volania v sieti Orange mohli zadarmo volať len vy. Ale nielen to, aj vaše dieťa môže zavolať babke a naopak. Bezplatne. Volania zadarmo totiž fungujú „krížom-krážom“. Slušný benefit, nemyslíte?

Orange navzajom zadarmo

Orange sa netají tým, že touto ponukou by rád oslovil aj zákazníkov konkurencie. Samozrejme aj pre existujúcich zákazníkov, pre ktorých je benefit relevantný je to odkaz, aby u operátora v aktuálnom silnom konkurečnom boji zostali. Orange prezradil, že ponuku môže využiť približne 600 000 zákazníkov, ktorých mesačný poplatok je vyšší ako 20 €. Do konca roka by chcel zaujať aspoň tretinu z nich, do dvoch rokov minimálne polovicu.

Ako si službu aktivovať?

Keď chcete novinku využívať, nemusíte ani chodiť na predajňu. Čísla v rámci skupiny si môžete meniť kľudne aj každý mesiac. Službu si môžete aktivovať cez SMS správu, prostredníctvom aplikácie Orange GO alebo na webstránke Orangeu či telefonicky na čísle 969. Ak predsalen chcete vidieť aj predajcu Orange, tak je to možné i osobne na predajniach Orangeu.

Orange navzajom zadarmo

Dôležité je ešte dodať, že môžete byť členom len jednej skupiny. Ako zakladajúci člen skupiny však môžete byť okrem svojej skupiny, aj členom ďalšej. Meniť zloženie skupiny môžete ako zakladajúci člen kedykoľvek. A dobré je vedieť aj to, že v rámci skupiny si nemôžete zvoliť čísla FunFónistov, ktorých Orange berie ako samostatnú skupinu užívateľov, ktorí majú vlastné výhody. Úprimne, prístup Orange nás v redakcii prekvapil. Niežeby nemal dobré ponuky aj predtým, ale táto je naozaj pre určitú skupinu mimoriadne výhodná. Nemá ,okrem nutnosti platiť 20 € paušál zakladajúceho člena skupiny, v podstate žiadne iné nutne splniteľné podmienky. Najmä pre ľudí s nižším rozpočtom, menšími paušálmi či kartou Prima bude volanie s rodinou či priateľmi dostupnejšie. Ak si ich pridáte do skupiny, môžu s vami telefonovať bezplatne, a samozrejme aj s ostatnými členmi skupiny. Možno raz príde aj upgrade služby, kde vám Orange umožní v skupine zasielať bezplatne aj SMS správy…

Foto: TECHBOX, Orange

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.