Reklama

NavRoad NR320BM Moto: navigácia pre dobrodruhov

Roman Calík

Chceli by ste univerzálnu navigáciu? Takú, čo vás prevedie horami, pripevníte si ju na bicykel či motorku, máte ju ako osobného trénera a samozrejme sa nestratí ani za volantom vášho tátoša… poznáme ju!

NavRoad NR320BM Moto 1

Poľský výrobca NavRoad tentokrát prináša zaujímavú alternatívu k takmer dominantnému postaveniu výrobcu Garmin v oblasti motocyklových navigácií. Najnovší počin NavRoad NR320BM Moto je totiž plnohodnotná navigácia pre milovníkov dvojklesových hračiek, ktorá prichádza na náš trh práve v týchto dňoch. Výlet na motorke, cyklistická túra, prechod horskými chodníkmi teda nebudú prekážkou. V balení tejto 3,5-palcovej navigácie totiž nájdete okrem držiaka na čelné sklo aj držiak na bicykel či motocykel. Samozrejmosťou je tak autonabíjačka ako i sieťová nabíjačka.

NavRoad NR320BM Moto 2

Do terénu aj na cesty

Čím je však NavRoad NR320BM zaujímavý? Dá sa povedať, že najmä kombináciou topografických a cestných máp. V novinke totiž nájdete kompletnú verziu topografických máp KaMap – „Podhale Tatry Orava“, ale aj navigačný softvér NavRoad map. Dokonca je sprístupnený aj operačný systém (Windows CE 5.0), takže si môžete nainštalovať aj iný softvér, ktorý poznáte či nájdete na internete. Nechýba ani magnetický kompas. V novinke určite oceníte aj aplikáciu SportsNavi. Táto obsahuje profesionálny súbor informácií, ktoré sú potrebné napríklad počas športových tréningov. Dokonca je navigácia napájaná vymeniteľnou Li-Ion 1800 mAh batériou. To oceníte najmä na dlhších výletoch, kde sa nemusíte obávať vybitia, ak máte po ruke aj náhradnú batériu. Samozrejmosťou je i Bluetooth. Tiež v teréne oceníte aj odolné telo či špeciálny a čitateľný displej, na ktorom sú viditeľne čitateľné informácie dokonca aj na prudkom slnku.

NavRoad NR320BM Moto 3

Čo na záver? Možno už len cena tohto malého spoločníka pre dobrodruhov. Tá je stanovená na 299 €, pričom hovoríme o cene s mapami celej Európy.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.