Reklama

NAVIGON pre Android s novou funkciou Reality Scanner

Marek Šimunek

NAVIGON predstavil novú verziu svojej mobilnej navigácie MobileNavigator pre OS Android, ktorej súčasťou je exkluzívna funkcia Reality Scanner, doposiaľ neobsiahnutá v žiadnom inom produkte ponúkanom touto spoločnosťou a pri kúpe nového MobileNavigatoru do 6. januára ho môžete získať za zvýhodnenú cenu.

NAVIGON MobileNavigator Eastern Europe North Traffic Live

Najnovšia verzia navigačného softvéru NAVIGON MobileNavigator s označením Eastern Europe North je určená pre mobilný operačný systém Google Android a okrem mapových podkladov Českej republiky, Slovenska, Poľska a Maďarska prináša aj mapy všetkých troch pobaltských krajín, ktoré veľa Slovákov určite využije počas letných dovolenkových ciest k slovenskému moru. Súčasťou aplikácie sú služby ako asistent jazdných pruhov a tiež nový nástroj Traffic Live, ktorý v reálnom čase poskytuje informácie o dopravných nehodách a s predstihom informuje užívateľa o miestach kde sa tvorí zápcha, čím pomáha sa takýmto miestam vyhnúť.

NAVIGON MobileNavigator Eastern Europe North Reality Scanner

Tou najpútavejšou novinkou v prípade MobileNavigator je však určite služba Reality Scanner, ktorá sa poprvýkrát objavuje práve v tejto aplikácii a doteraz ste ju nemali možnosť zhliadnuť v žiadnom inom produkte NAVIGONu. Nová služba nepoteší vodičov ale skôr chodcov. Reality Scanner totižto využíva kombinácie fotoaparátu v moderných Android smartfónoch a GPS modulu, pomocou ktorých dokáže prehľadnejšie vyhľadávať body záujmu. Nájdený bod sa zobrazí priamo v obraze z fotoaparátu aj s potrebnými informáciami, krátkym popisom, špeciálnym znakom a najmä vzdialenosťou k cieľu. Užívateľ sa po jednoduchom označení daného POI môže nechať navigovať priamo k nemu. Okrem tejto novinky nájdete v aplikácii pre Android aj všetky ostatné vychytávky známe z iných zariadení NAVIGON ako napríklad zadávanie cieľu hlasom, NAVIGON MyRoutes alebo funkciu Address Click pre priame navigovanie na adresu z akejkoľvek inej aplikácie podporujúcej export adries. Aplikácia sa predáva za cenu 59,95 € ale do 6. januára si ju môžete na českých a poľských stránkach NAVIGONu zakúpiť za zvýhodnenú cenu 39,95 €. Pre nákup služby je nutné konto Google Checkout, ktoré má medzi podporovanými krajinami aj Slovenskú republiku.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.