Reklama

NAVIGON 2510 Explorer aj z 2410-ky!

Roman Calík

Známy výrobca navigácií NAVIGON si uvedomuje, že navigácia nekončí zastavením auta v cieli. Vylepšená 2410-ka je tak na svete a verte, že nenahnevá ani majiteľov pôvodného modelu…

Navigon 2510 Explorer

NAVIGON 2510 Explorer je evolúciou modelu 2410, ktorý sa na svetlo sveta dostal minulý rok a ihneď zaujal laickú i odbornú verejnosť. V časopise NAVIBOX získal NAVIGON 2410 právom ocenenie DOBRÁ CENA, keďže ponúka skutočne „veľa muziky, za málo peňazí“. Síce 3,5 palcový displej je na prvý pohľad minulosťou, ale skúste sa navigovať po meste s väčšou 4,3 či dokonca 5-palcovou navigáciou. Áno, po meste. Totiž modelom 2410 NAVIGON odštartoval ponuku navigácií, ktoré nie sú určené len do držiaka v aute. Ponúknu totiž aj pešiu navigáciu, ktorá získala modelom 2510 Explorer ešte vyššiu úroveň.

Výhliadkové trasy

Novou a veľmi zaujímavou funkciou sú tzv. Vyhliadkové trasy NAVIGON inšpirované MERIAN scout, ktoré vás upozornia na vybrané pamätihodnosti pozdĺž trasy. Môžete sa tak dozvedieť historické podrobnosti, otváracie hodiny a dokonca si pozrieť aj fotografie vybraných turistických miest a pamätihodností s možnosťou hovorených oznámení. Nechýba ani výber vyhliadkovej trasy na základe odporúčania cestovného špecialistu – ViaMichelin. Samozrejmosťou je i pešia navigácia, kde sa pri podržaní zariadenia vo zvislej polohe zmení vzhľad obrazovky automaticky. Vďaka tejto integrovanej funkcii E-Compass, je stanovenie presnej polohy možné aj pri rýchlej chôdzi. Zábudlivých poteší aj funkcia Posledná Míľa, kedy novinka uloží presnú pozíciu zaparkovaného auta a v prípade potreby vás k nemu rýchlo privedie.

Navigon 2510 Explorer MERIAN scout

Osvedčený NAVIGON

Nechýbajú ani známe funkcie ako NAVIGON MyRoutes, NAVIGON Clever Parking, POI Click, Sprievodca jazdnými pruhmi Pro (Lane Assistant Pro), Asistent rýchlosti (Speed Assistant), Dopravné informácie TMC (TMC Routing Info), Hlasový výstup TMC (Spoken TMC) a Text-to-Speech. A teraz tá potešujúca správa, nový NAVIGON 2510 Explorer kúpite za 149 €, no ak máte starší model NAVIGON 2410, môžete si ho za 39,95 € aktualizovať na NAVIGON 2510 Explorer so všetkými novými funkciami.

Navigon 2510 Explorer NAVI

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.