Reklama

Našli sme aktívne stereo repro Klispch aj s Bluetooth so zľavou vyše 30%!

Zdroj | Klipsch
Števo Porubský
Zdroj | Klipsch
Zdroj | Klipsch

Americká spoločnosť Klipsch vyrába produkty pre fanúšikov audia už desiatky rokov. Za ten čas stihla vyrobiť desiatky produktov, za ktorými prahnú srdcia mnohých, no nezaostáva ani za súčasným trendom a modernými technológiami. Aj preto pred pár rokmi predstavila aktívne stereo reproduktory Klipsch R-41PM. Tie sú teraz dostupné so zľavou vyše 30%.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené v pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50% zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Zdroj | Klipsch

Klipsch R-41PM zo série Reference sú 2-pásmové aktívne bezdrôtové reproduktory, ktoré ale viete k audio zariadeniam pripojiť aj klasicky, káblom. A nie jedným. Rovno sú k dispozícii USB Audio, optika, 3,5 mm AUX, a CINCH. To sa hodí napríklad pri pripojení ku gramofónu, počítaču či akejkoľvek staršej elektronike bez Bluetooth. V zadnej časti je port aj pre káblové pripojenie subwooferu.

K jedným reprákom tak viete pripojiť telku, gramofón, hernú konzolu, ale bezdrôtovo napríklad aj všetky smartfóny a tablety v domácnosti či notebook alebo počítač…

V každom z dvojice je osadený medený 4″ IMG (Injection Molded Graphite) menič, v hornej polovici je za 1″ LTS (Linear Travel Suspension) výškový reproduktor osadený v špeciálnom 90×90 Tractrix Horn. Bass-Reflex je vyreišený cez zadný Rear-Firing Port. Reproduktory majú výkon 70 W na kanál, frekvenčný rozsah od 76 do 21 000 Hz, impedanciu 8 Ohmov a citlivosť 105,5 dB/mW. Rozmery jednotlivých bedničiek sú 14,6 x 28,7 x 21,6 cm, hmotnosť je 3,7 kg.

Zdroj | Klipsch

Reproduktory Klipsch R-41PM bežne stoja 519 €, no aktuálne ich kúpite od 358 €. To je zľava presne vo výške 31%. Za lepšiu cenu ich aktuálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.