Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

NASKICUJ MA 01 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

NASKICUJ MA 01 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20
TECHBOX
NASKICUJ MA 01 - Redakcia kreslí šéfredaktora s Galaxy Note20

Viete, že séria smartfónov Samsung Galaxy Note má vo svojom tele ukryté unikátne pero S Pen? S ním dokážete doslova zázraky a v redakcii sme sa o jeden pokúsili. Kto z našich redaktorov najlepšie naskicuje zakladateľa a šéfredaktora printového magazínu TECHBOX – Romana Calíka s najnovším Samsung Galaxy Note20? Ako prvý sa pokúša o najlepšiu skicu Michal Biznár.

Michal je redaktorom TECHBOX už niekoľko rokov a i keď istú dobu pracoval externe z ďalekej Moskvy, kde študoval, už je naplno medzi nami a jeho články, recenzie, dokonca po novom už aj videá môžete sledovať takmer na dennej báze. Má síce najradšej elektrické bicykle, ale Samsung Galaxy Note20 chytil do rúk ako profík. Pozrite sa, ako sa mu podarilo naskicovať nášho šéfredaktora.

Michala sme sa počas skicovania so Samsung Galaxy Note20 opýtali 3 otázky, ktoré položíme aj našim ďalším redaktorom. Totiž, každých 5 dní bude Romana skicovať jeden z našich ďalších kolegov. Môžete sa tešiť celkovo na 5 skíc, z ktorých potom vy vyberiete tú najlepšiu.

Čím ťa zaujal nový Samsung Galaxy Note20 resp. Note20 Ultra?

Samozrejme ako pri každom Samsung smartfóne veľmi kvalitným fotoaparátom, ktorý najmä vo verzii Note20 Ultra ponúka špičkové parametre a vytvoríte s ním vynikajúce fotografie. Pri sérii Note však oceníte najmä pero S Pen s obrovským množstvom funkcií, z ktorých kreslenie je len základom. Je to tiež výborný telefón na produktivitu, najmä v čase home office vám hravo nahradí počítač, stačí ho vďaka podpore DeX, dokonca v bezdrôtovej verzii, prepojiť s televízorom alebo s monitorom.

Keď si kreslil Romana na Samsung Galaxy Note20, aký si mal z toho pocit?

Odozva pera je úplne minimálna. Niekedy som až zabudol, že kreslím elektronickým perom. Prekvapili ma aj možnosti pera, napríklad ako rýchlo viete vymazať kresbu alebo časť z nej, v podstate stačí len stlačiť tlačidlo na S Pen a ihneď vymažete vybranú časť, ktorú ste nakreslili. Páčilo sa mi aj to, ako rýchlo viem zmeniť pero za ceruzku, štetec či vybrať si farbu. Aj človek, ktorý absolútne nevie kresliť sa pri práci s Note20 môže cítiť, že kresliť vie.

Prečo by si si ty kúpil Samsung Galaxy Note20?

Jednoznačne kvôli S Pen, neviem o žiadnom inom smartfóne, ktorý by takéto dokonalé pero, resp. vôbec dotykové pero priamo v tele ukrýval. Rozhodne to zvyšuje produktivitu pri práci, jednoducho mám pocit, že tento smartfón by mi v mnohých prípadoch kompletne nahradil aj pracovný notebook.

A ako Romana Mišo nakreslil? Pozrite si výsledok.

Už o 5 dní bude kresliť Stano, ďalší člen nášho tímu. Určite si pozrite, ako sa mu darilo a sledujte nás až do konca, pretože práve vy rozhodnete, ktorému členovi redakcie to išlo so Samsung Galaxy Note20 najlepšie. A nebude to len tak, jedného z vás odmeníme krásnou hodnotnou cenou.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung Electronics.