Reklama

AKO si namixovať to najlepšie pre vašu domácnosť?

Zdroj | Orange
PR článok
Zdroj | Orange
Zdroj | Orange

Skombinovať mobilné a fixné služby tak, aby ste získali maximum výhod za čo najlepšiu cenu, bola pre operátorov vždy veľká výzva. Orangeu sa podarilo úplne zmeniť spôsob zvýhodňovania svojich zákazníkov práve s novou ponukou Orange Mix. Pozrite sa, čo všetko môžete získať k svojmu paušálu.

V rodine určite oceníte okrem bežných mobilných paušálov aj fixné služby. Medzi tie najobľúbenejšie rozhodne patrí internet, ktorý by mal byť čo najrýchlejší a najstabilnejší, aby si ho každý člen rodiny mohol denne užívať naplno.

Zdroj | Orange

Rýchly internet oceníte nielen pri sledovaní videí, ale aj pri sťahovaní súborov či hraní online hier. Dáta však radi využívame aj mimo domova, podeliť sa s dátami aj s ďalšími členmi rodiny kdekoľvek je preto taktiež vítané. Ak radi sledujete televíziu, vedzte, že tú dnes môžete mať i v mobile alebo v smartfóne.

Ako si však skombinovať rôzne služby tak, aby ste z nich mali maximálny úžitok? Práve nová kombinácia fixných a mobilných služieb Orange Mix vám vždy prináša niečo navyše, kombinuje totiž rôzne služby presne tak, aby boli pre vás čo najvýhodnejšie.

Súčasťou všetkých balíkov Orange Mix sú aj bezplatné hovory s operátorom na Expert linku 14 905 či Zákaznícku linku 905.

Orange Mix Komplet

Pre náročných, ktorí chcú len to najlepšie

Najväčší balík Orange Mix Komplet vás zaujme službami, ktorých hodnota mesačne môže dosiahnuť až 35 €. Zaplatíte zaň však výrazne menej, pritom sa nemusíte v ničom obmedzovať.

Môžete sa totiž tešiť zo skutočne rýchleho optického internetu s rýchlosťou až 500 Mbit/s pre sťahovanie dát či 50 Mbit/s pre odosielanie dát. Navyše získate každý mesiac aj 2 GB dát do mobilu, ktoré môžete zdieľať na ďalší telefón či tablet vo vašej rodine.

Súčasťou balíka Orange Mix Komplet je aj televízia FiberTV s 59 TV stanicami, pričom nechýba bezplatný filmový balík Filmbox Premium s možnosťou nahradiť ho dvojicou ľubovoľných tematických TV balíkov.

Samozrejmosťou je mobilná TV a dokonca môžete darovať blízkemu aj vytvorenie novej skupiny Navzájom zadarmo, ktorá nemá podmienku minimálneho mesačného poplatku.

24,99 €/mes. pri hlasových paušáloch nad 30 €

Zdroj | Samsung

Orange Mix Optimal

Pre všetkých, ktorí chcú cenovo najvýhodnejšiu kombináciu

S balíkom Orange Mix Optimal môžete využívať najnovšie technologické vychytávky pri najvýhodnejšej cenovej kombinácii. Poteší najmä optický internet s rýchlosťou 250 Mbit/s pre sťahovanie dát či 15 Mbit/s pre odosielanie dát, alebo môžete využiť aj DSL 15 s rýchlosťou sťahovania dát 15 Mbit/s.

Taktiež získate 2 GB dát do vášho mobilu každý mesiac, pričom sa taktiež o dáta môžete podeliť vďaka službe zdieľanie mobilných dát. Výhodou Orange Mix Optimal je aj antivírusový balík ESET Smart Security pre bezpečné surfovanie na vašom počítači, ktorý získate bezplatne.

14,99 €/mes. pri hlasových paušáloch nad 20 €

Orange Mix Štart

Pre technologických nováčikov objavujúcich výhody internetu

Ak sa so svetom internetu len zoznamujete, odporúčame balík Orange Mix Štart s neobmedzeným optickým internetom FiberNet Mini s rýchlosťou sťahovania dát 25 Mbit/s. Ak nie ste v dostupnosti optického internetu, môžete dokonca využiť pripojenie k internetu s balíkom DSL 8 s rýchlosťou sťahovania dát 8 Mbit/s.

Od Orangeu dostanete aj novú SIM kartu s mesačným objemom 1,5 GB dát. Výhodou je i možnosť získať tablet za 1 € či využívanie výhod služby Navzájom zadarmo so zníženým minimálnym mesačným poplatkom 15 €.

14,99 €/mes. pri hlasových paušáloch nad 15 €

Nová filozofia kombinácie fixných a mobilných služieb operátora Orange je skutočne šitá na mieru vašim potrebám, tak aby ste získali vždy maximum. Stačí si len vybrať.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.