Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #iOS
  • 2 min.
  • 8.4.2020

Nakupovať online v iStores ešte nebolo výhodnejšie

Nakupovať online v iStores ešte nebolo výhodnejšie
TECHBOX
Nakupovať online v iStores ešte nebolo výhodnejšie

Potrebuješ nový Mac pre uľahčenie práce z domu, iPad na štúdium alebo iPhone na komunikáciu s partnermi či priateľmi? Teraz je tá správna chvíľa na online nákup.

V online predajni iStores.sk nakúpiš teraz akékoľvek zariadenie aj na splátky bez navýšenia a akontácie. Navyše k nákupu nad 500 € získaš aj darčekovú poukážku na ďalší nákup.

Uveďme si na príkladoch, ako to vyzerá v praxi:

Nový iPad Air v hodnote 549 € môžeš mať už za 28 € mesačne. Platiť začneš až ďalší mesiac, ale 25 € poukážku na ďalší nákup získaš od iStores ako darček ihneď.

Nadupaný MacBook Pro v hodnote 1 499 € môžeš mať aj na splátky už za 75 € mesačne. K nemu dostaneš poukážku v hodnote 50 €.

V obidvoch prípadoch neplatíš za dopravu, pretože hodnota objednávky je viac ako 50 €. Podobnú akciu pripravil iStores aj pre svojich zákazníkov v Čechách.

iStores je najväčšia sieť predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách, ktorá tento rok oslavuje už 10 rokov od jej vzniku. Dnes ju tvorí 8 predajní na Slovensku a 7 v Čechách. Zákazníkom ponúka dlhoročné skúsenosti s platformou Apple, jeho servis a konzultácie. Prináša tiež množstvo ďalších doplnkov a príslušenstva k zariadeniam iPhone, iPad, Apple Watch a Mac od mnohých renomovaných výrobcov značkového príslušenstva pre platformu Apple.

Viac informácií nájdeš na iStores.sk alebo iStores.cz

Zdroj