Reklama
  • #iOS
  • 2 min.
  • 8.4.2020

Nakupovať online v iStores ešte nebolo výhodnejšie

TECHBOX

Potrebuješ nový Mac pre uľahčenie práce z domu, iPad na štúdium alebo iPhone na komunikáciu s partnermi či priateľmi? Teraz je tá správna chvíľa na online nákup.

V online predajni iStores.sk nakúpiš teraz akékoľvek zariadenie aj na splátky bez navýšenia a akontácie. Navyše k nákupu nad 500 € získaš aj darčekovú poukážku na ďalší nákup.

Uveďme si na príkladoch, ako to vyzerá v praxi:

Nový iPad Air v hodnote 549 € môžeš mať už za 28 € mesačne. Platiť začneš až ďalší mesiac, ale 25 € poukážku na ďalší nákup získaš od iStores ako darček ihneď.

Nadupaný MacBook Pro v hodnote 1 499 € môžeš mať aj na splátky už za 75 € mesačne. K nemu dostaneš poukážku v hodnote 50 €.

V obidvoch prípadoch neplatíš za dopravu, pretože hodnota objednávky je viac ako 50 €. Podobnú akciu pripravil iStores aj pre svojich zákazníkov v Čechách.

iStores je najväčšia sieť predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách, ktorá tento rok oslavuje už 10 rokov od jej vzniku. Dnes ju tvorí 8 predajní na Slovensku a 7 v Čechách. Zákazníkom ponúka dlhoročné skúsenosti s platformou Apple, jeho servis a konzultácie. Prináša tiež množstvo ďalších doplnkov a príslušenstva k zariadeniam iPhone, iPad, Apple Watch a Mac od mnohých renomovaných výrobcov značkového príslušenstva pre platformu Apple.

Viac informácií nájdeš na iStores.sk alebo iStores.cz

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.