Reklama

Najväčšiu LEGO stavebnicu všetkých čias teraz kúpite o 90 € lacnejšie

LEGO mapa sveta
Zdroj | LEGO
Tomáš Šmidák
LEGO mapa sveta
Zdroj | LEGO
Zdroj | LEGO

LEGO je jedna z hračiek, ktorú rovnako milujú deti aj dospelí. Rozvíja našu kreativitu, priestorové myslenie a ich stavby slúžia môžu slúžiť ako krásna dekorácia či zberateľský kúsok. Oba tieto aspekty do seba spája najväčší LEGO set všetkých čias, LEGO Art 31203 World Map, ktorý teraz navyše kúpite o 36 % lacnejšie.

Stavebnica LEGO Art 31203 World Map, v sebe kombinuje to najlepšie z kostičkového sveta. Viete si z nej totiž postaviť jedinečné dielo, ktoré bude mať okrem zberateľskej hodnoty aj tú emočnú. Vnútri nájdete 11 695 kociek, čo znamená, že ide o najväčší set aký kedy LEGO vyrobilo. Pridajte k tomu ešte 40 podložiek na zostavenie, zostaviteľný rám, nástroj na ľahšie prestavovanie a niekoľko háčikov a máte o zábavu postarané.

Obsah pokračuje pod reklamou

Najväčšou výhodou tejto stavebnice totiž je, že nemá predom určený postup stavby a to, ako by mala vyzerať. Môžete si postaviť celú mapu sveta ale takisto si môžete zostaviť len niektoré kontinenty, podľa toho, čo sa vám práve páči. Farebné dieliky vám umožnia vytvoriť na mape vzorce či obrazy, ktoré budú unikátne len pre vašu stavbu. Pomocou vystupujúcich farebných dielikov, si tiež môžete na mape označovať miesta, ktoré ste navštívili. Na krabici nájdete unikátny QR kód s hudbou, ktorá vám doplní celý zážitok z výstavby.

LEGO Art 31203 World Map prišiel na trh ku koncu roka 2021 za cenu 249,99 €. Teraz ho môžete kúpiť o 90,09 € lacnejšie za cenu 159,90 €.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.