Reklama

Najväčší mini-LED TV má 2,54 metra!

Zdroj | Hisense
Richard Pliešovský
Zdroj | Hisense
Zdroj | Hisense

Niekto musí byť najlepší. Ak by ste práve teraz rozmýšľali, kto predáva najväčší mini-LED TV, je to Hisense. Nový televízor bol predstavený na CEDIA Expo.

Najväčší televízor s mini-LED posvietením má 100″ uhlopriečku, čo znamená 2,54 metra! Potvrdzuje sa tak, že záujem používateľov o veľké obrazovky neustále rastie.

Nový 100″ U8K je v podstate väčšou verziou Hisense 65U8K TV. Tento model získal body za jas, farbu, kontrast a herné funkcie. Väčšia verzia ponúka to isté vybavenie, vrátane IMAX Enhanced, Dolby Vision, mini-LED podsvietenie s vylepšeným množstvom bodov, 144 Hz variabilnú obnovovaciu frekvenciu (VRR) a AMD FreeSync Premium. Nechýba ani automatický režim nízkej latencie (ALLM) a Dolby Vision Gaming.

Obsah pokračuje pod reklamou

Smart TV podporuje Google TV, je tiež kompatibilný s ATSC 3.0 (NextGenTV) a určite nie je na zahodenie ani 2.1.2-kanálový vstavaný reproduktorový systém s podporou Dolby Atmos. Pre tých, ktorí chcú získať ešte vernejší zvuk, majú k dispozícii podporu WiSA SoundSend. Vďaka nej môžu vytvoriť plne bezdrôtový audio systém bez potreby AV prijímača, resp. soundbaru.

Z konkurencie dýcha na Hisense Samsung, ktorý nedávno oznámil 98″ 8K mini-LED televízor. Svoje polienko do ohňa priložilo TCL, za svoj 98″ 4K mini-LED TV TCL S Class S5 si pýta necelých 5 000 dolárov. Na porovnanie, Samsung QN990C stojí ako parádny nový automobil, 39 999 dolárov.

Sme jediná značka, ktorá ponúka mini-LED vo veľkosti 100 palcov, na tejto výkonnostnej úrovni, s touto sadou funkcií a cenovo dostupným balíkom.

David Gold, prezident Hisense USA

CEDIA Expo, výročná konferencia pre audio a video profesionálov sa konala v Denveri od 7. do 9. septembra. Cena Hisense U8K je pre model s takouto uhlopriečkou vcelku priaznivá, 9 999 dolárov. Európske ceny a dostupnosť zatiaľ nepoznáme.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.