Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Najväčší Lenovo showroom v Strednej Európe je na Slovensku!

Najväčší Lenovo showroom v Strednej Európe je na Slovensku!
Števo Porubský
Najväčší Lenovo showroom v Strednej Európe je na Slovensku!

(INZERCIA) Lenovo, jeden z popredných svetových výrobcov počítačov a príslušenstva, sa pred viac ako rokom rozhodol, že na našom malom Slovensku otvorí najväčší showroom v Strednej Európe. Stalo sa! Inšpirovaný podobnými konceptmi v Číne tak vznikol priestor, kde si na jednom mieste môžete produkty nielen kúpiť, ale aj reálne vyskúšať či poradiť sa odborníkmi o vhodnom riešení priamo pre vás!

 Lenovo showroom

Koncept na Slovensku unikátneho showroomu je veľmi jednoduchý a snaží sa vyhovieť všetkým skupinám zákazníkov. V modernej budove v blízkosti historického centra Bratislavy na ploche viac ako 150 m2 si môžete pozrieť a vyskúšať všetky aktuálne modely Lenovo z radov ThinkPad, IdeaPad či IdeaCenter a ich príslušenstva. Zárukou kvality je aj to, že všetky vystavené modely si môžete priamo v showroome aj kúpiť. Nejedná sa tak len o ukážky produktov, ale aj o predajné miesto, kde vám odborníci poradia nielen s výberom hardvéru, ale aj softvéru, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Nespornou výhodou je najširšia ponuka originálneho príslušenstva, batérií a rozšírení pre všetky zariadenia značky Lenovo.

 Lenovo showroom

TIP: Pozrite si Lenovo showroom aj v 3D!

Okrem toho tu nájdete aj odborné servisné stredisko, ktoré vám drobné poruchy opravia na počkanie. Ak sa rozhodujete rozvážnejšie a chcete si porovnať ponuky konkurencie, po návšteve showroomu sa už nemusíte vracať, ale z pohodlia domova si nakúpiť on-line. Počítač, notebook a mnoho iného si môžete objednať aj on-line na web stránke www.lenovoonline.sk, pričom tovar vám expresne doručíme zadarmo v celej SR. Ak ste súťaživí, môžete si s nami na web stránke aj zasúťažiť v pravidelných súťažiach. Tak už viete, kde si vyskúšate a kúpite váš nový notebook či počítač Lenovo?

 Lenovo showroom

Showroom Lenovo nájdete na Einsteinovej ulici 23 v Digital Park II v Bratislave. Odborná asistencia pri výbere správneho riešenia značky Lenovo je vám k dispozícii každý pracovný deň medzi 9:00 a 19:00 hod. Lenovo showroom aj e-shop www.lenovoonline.sk prevádzkuje spoločnosť MARSANN IT, s.r.o., Lenovo Gold Business partner.

Lenovo showroom