Reklama

Najväčší Lenovo showroom v Strednej Európe je na Slovensku!

Števo Porubský

(INZERCIA) Lenovo, jeden z popredných svetových výrobcov počítačov a príslušenstva, sa pred viac ako rokom rozhodol, že na našom malom Slovensku otvorí najväčší showroom v Strednej Európe. Stalo sa! Inšpirovaný podobnými konceptmi v Číne tak vznikol priestor, kde si na jednom mieste môžete produkty nielen kúpiť, ale aj reálne vyskúšať či poradiť sa odborníkmi o vhodnom riešení priamo pre vás!

 Lenovo showroom

Koncept na Slovensku unikátneho showroomu je veľmi jednoduchý a snaží sa vyhovieť všetkým skupinám zákazníkov. V modernej budove v blízkosti historického centra Bratislavy na ploche viac ako 150 m2 si môžete pozrieť a vyskúšať všetky aktuálne modely Lenovo z radov ThinkPad, IdeaPad či IdeaCenter a ich príslušenstva. Zárukou kvality je aj to, že všetky vystavené modely si môžete priamo v showroome aj kúpiť. Nejedná sa tak len o ukážky produktov, ale aj o predajné miesto, kde vám odborníci poradia nielen s výberom hardvéru, ale aj softvéru, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Nespornou výhodou je najširšia ponuka originálneho príslušenstva, batérií a rozšírení pre všetky zariadenia značky Lenovo.

 Lenovo showroom

TIP: Pozrite si Lenovo showroom aj v 3D!

Okrem toho tu nájdete aj odborné servisné stredisko, ktoré vám drobné poruchy opravia na počkanie. Ak sa rozhodujete rozvážnejšie a chcete si porovnať ponuky konkurencie, po návšteve showroomu sa už nemusíte vracať, ale z pohodlia domova si nakúpiť on-line. Počítač, notebook a mnoho iného si môžete objednať aj on-line na web stránke www.lenovoonline.sk, pričom tovar vám expresne doručíme zadarmo v celej SR. Ak ste súťaživí, môžete si s nami na web stránke aj zasúťažiť v pravidelných súťažiach. Tak už viete, kde si vyskúšate a kúpite váš nový notebook či počítač Lenovo?

 Lenovo showroom

Showroom Lenovo nájdete na Einsteinovej ulici 23 v Digital Park II v Bratislave. Odborná asistencia pri výbere správneho riešenia značky Lenovo je vám k dispozícii každý pracovný deň medzi 9:00 a 19:00 hod. Lenovo showroom aj e-shop www.lenovoonline.sk prevádzkuje spoločnosť MARSANN IT, s.r.o., Lenovo Gold Business partner.

Lenovo showroom

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.