Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Najväčší konkurent AirPods Pro, Jabra Elite 85t prichádza s novými farbami

Najväčší konkurent AirPods Pro, Jabra Elite 85t prichádza s novými farbami
Zdroj | Jabra
Richard Pliešovský
Najväčší konkurent AirPods Pro, Jabra Elite 85t prichádza s novými farbami
Zdroj | Jabra
Zdroj | Jabra

Jabra na jeseň pri predstavení modelu Elite 85t sľúbila, že neskôr, popri čierno-striebornému odtieňu, prinesie aj ďalšie farby. Stalo sa. Slúchadlá sú od pondelka k dispozícii celočierne, celošedé, béžové a medeno-čierne.

Plne bezdrôtové slúchadlá disponujú funkciou ANC, zrejme aj preto sú o niečo väčšie, ako model Elite 75t. Elite 85t majú polootvorený dizajn, ktorý údajne veľmi dobre sedí v uchu a prepúšťa vonkajší zvuk. Ak nechcete, aby vás vyrušoval, aktivujete ANC. Slúchadlá majú otvory, ktoré znižujú tlak a umožňujú ich celodenné nosenie.

https://youtu.be/NrdPsRckYEI

Každé slúchadlo má dva mikrofóny, ktoré majú na starosti potláčanie hluku, tretí mikrofón slúži na telefonovanie. Slúchadlá majú teda spolu šesť mikrofónov.

Pozrite si

Jabra predstavila dva nové modely slúchadiel – Elite Active 75t a Elite 45h

O zvuk sa starajú 12 mm meniče. Cez equalizér si viete prispôsobiť zvuk podľa vašich potrieb, vďaka podpore kodekov AAC a SBC si vychutnáte verný zvuk s rozsahu 20 až 20 000 Hz.

 

Zdroj | Jabra

Slúchadlá sú vyrobené z odolných materiálov a odolnosťou IPX4. Pri počúvaní vás teda nezastaví ani dážď. Jabra Elite 85t si natívne rozumejú s Google Assistant a Siri.

Zdroj | Jabra

V aplikácii Jabra Sound + (Android, iOS) si môžete upraviť okolitý zvuk podľa vašich preferencií. Samotné slúchadlá ponúkajú 5,5-hodinovú výdrž, spolu s dobitím v puzdre získate až 25 hodín používania. V prípade deaktivovaného ANC by to malo byť až 31 hodín. Puzdro podporuje štandard Qi, môžete ich teda nabíjať aj bezdrôtovo. 15-minútové nabíjanie cez USB-C vám zabezpečí hodinové počúvanie.

Zdroj | Jabra

Jabra Elite 85t si môžete kúpiť priamo na stránkach výrobcu, ale aj na Amazone či BestBuy. Cena slúchadiel je dokonca nižšia, než za akú sa predávajú konkurenčné Apple AirPods Pro, 229,99 €.

Zdroj