Reklama

Najnovšie číslo časopisu TECHBOX 9-10/2015 už v predaji

Števo Porubský

Horúce letné dni pominuli ako voda na púšti, čaká nás už iba jeseň a ochladenie. Našťastie tu máme nové 100-stranové vydanie časopisu TECHBOX 9-10/2015, ktorý vás určite zahreje. Nové číslo je opäť plné najhorúcejších noviniek nielen z výstavy IFA 2015, ale aj nášho malého Slovenska. Pozrite si, čo všetko na vás v stánkoch čaká.

 

Začiatkom septembra sme zamierili do neďalekého Berlína, kde sa konala jedna z najväčších výstav spotrebnej elektroniky na starom kontinente. IFA 2015 odhalila množstvo noviniek, no takmer žiadne prekvapenie. Prezrite si však tie najzaujímavejšie kúsky z výstavy v mega reportáži až na 8 stranách. Okrem Berlína sme ale boli aj v anglickom Worthingu. Ak vám toto mestečko nič nehovorí, nevadí. Ak ale povieme, že práve tam je fabrika hi-fi značky Bowers & Wilkins, už vám bude jasnejšie, prečo sme tam boli. Aké novinky nám výrobca ukázal, si môžete pozrieť v druhej reportáži TECHBOXu 9-10/2015.

Verili by ste tomu, že aj na našom malom Slovensku sa rodia svetové nápady a produkty? Prečítajte si tému o AeroMobil 3.0 a pochopíte, že si nevymýšľame. Neprehliadnite ani 15 tipov pre ovládnutie Google Máp či 10 najpraktickejších prínosov nového Windows 10. Ak sa chystáte ešte do školy, mrknite na tému Späť do školy s tipmi na šikovné vybavenie. Týmto ale témy nekončia. Odporúčame stálice ako Flame, Nové hry a seriály či Čo hovoria čísla.

Určite neprehliadnite tízing na veľkú súťaž o Samsung Galaxy S6 edge, ktorú spúšťame už zajtra aj na našom webe!

 

V novom TECHBOX 9-10/2015 ale nenájdete len témy. Testovali sme všetko možné. Exkluzívne sme ako prví na Slovensku vyskúšali, len pár dní po výstave IFA 2015, novinku Sony Xperia Z5, ktorú vidíte aj na unikátnej titulke. Tú opäť vytvoril skvelý fotograf Peter Frolo so svojím tímom. Z horúcich noviniek mobilného sveta určite stojí za zmienku test Samsungu Galaxy S6 edge+, Huawei Mate S, Lenovo Vibe Shot či Sony Xperia Z4 Tablet.

Potešíme aj audiofilov, vyskúšali sme najnovší Devialet Phantom, unikátny bezdrôtový reproduktor za dve tisícky. Ak vás láka Ultra HD, neprehliadnite test pomerne dostupnej UHD TV Samsung Series 6. Ak máte radi moderné technológie v automobiloch, určite si prečítajte náš test Plug-in hybridu Mercedes-Benz C 350 e, ale aj testy multimediálnych noviniek v SEATe Ibiza či Hyundai i40. Ak radšej chodíte pešo a po horách, určite si prečítajte recenziu Garmin eTrex Touch 35.

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 9-10/2015 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach len za 1,90 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 1,60 € máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.