Reklama

Najlepšie slúchadlá od Sony teraz v 30-percentnej zľave!

Zdroj | Sony
Michal Sobek
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Spoločnosť Sony je známa aj tým, že vo svojom portfóliu má skutočne zaujímavé audio príslušenstvo, medzi ktoré rozhodne patria slúchadlá Sony WH-1000XM5, aktuálne o takmer tretinu lacnejšie.

Sony opäť stavilo na minimalistický dizajn z matného plastu, pričom konštrukcia má celkovú hmotnosť 250 gramov. Výrobca do balenia opäť pribalil aj kvalitné tvrdé puzdro, aby slúchadlá boli v bezpečí aj počas cestovania.

Obsah pokračuje pod reklamou

Dynamické meniče majú priemer 30 mm, ale oproti predchodcovi sú vybavené vylepšenou vysokofrekvenčnou odozvou s prirodzenejšou kvalitou zvuku. Na pripojenie je k dispozícii Bluetooth 5.2 a model podporuje kodeky SBC, AAC a LDAC. K tomu sa pridáva podpora pre High-Resolution Audio či High-Resolution Audio Wireless.

Vylepšením prešla aj funkcia aktívneho odhlučnenia okolitých ruchov (ANC), a to vďaka až ôsmim mikrofónom a špeciálnemu procesoru QN1. Opakom je transparentný režim, takže všetko okolo vás bude maximálne zreteľné.

Ovládanie prebieha pomocou tlačidiel a dotykovej plochy priamo umiestnenej na vonkajšej strane náušníka. Samozrejme, ďalšie dodatočné nastavenia, vrátane bohatého ekvalizéra, môžete vykonať priamo v mobilnej aplikácii.

Slúchadlá Sony WH-1000XM5 ponúknu 30-hodinovú výdrž na jedno nabitie so zapnutým režimom ANC a 40 hodín bez neho. Následne ich nabijete cez USB-C konektor. K dispozícii je aj rýchlonabíjanie, za 3 minúty nabíjania môžete počúvať ďalšie 3 hodiny.

Bezdrôtové slúchadlá Sony WH-1000XM5 prišli na trh za cenu 439 eur. Teraz ich viete kúpiť už za 305 eur, čo predstavuje úsporu eur 134 alebo aj 30 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.