Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Najlepšie príslušenstvo pre nový iPhone 12 využívajúce MagSafe

Najlepšie príslušenstvo pre nový iPhone 12 využívajúce MagSafe
Zdroj | Belkin
Stanislav Vinc
Najlepšie príslušenstvo pre nový iPhone 12 využívajúce MagSafe
Zdroj | Belkin
Zdroj | Belkin

Nová séria smartfónov od Apple sa postupne dostáva na trh a nový iPhone 12 Pro sme si práve dnes prebrali na recenziu aj my. Výrobcovia príslušenstva preto predstavujú svoje prvé výtvory využívajúce nielen nový dizajn, ale aj nové magnetické nabíjanie MagSafe, ktoré slúži aj na uchopenie rôznych doplnkov.

Moment for iPhone 12

Využitie magnetického uchopenia nabíjačiek a príslušenstva MagSafe si samozrejme nesmela nechať ujsť ani spoločnosť Moment, ktorá je známa výrobou fotografického príslušenstva pre smartfóny v podobe objektívov, obalov či statívov.

Zdroj | Moment

Nová séria Moment for iPhone 12 vám umožní jednoducho uchopiť na zadnú stranu smartfónu trojnožku, mikrofón či svetlo alebo smartfón prichytiť na pohyblivé rameno a klimatizáciu v aute. Nové príslušenstvo si už môžete predobjednať, prvé objednávky však budú odosielané až v marci 2021.

Pozrite si

Jediná zmysluplná inovácia od Apple za tento rok – MagSafe?

Kožená peňaženka od Apple

Toto príslušenstvo sme mali možnosť vidieť už pri predstavení novej série iPhone 12 a stále ide o jedno z najlepších doplnkov pre nové modely. Kožené púzdro na kreditné karty či bankovky si môžete jednoducho magneticky prichytiť k zadnej strane nových modelov.

Zdroj | Apple

Peňaženka je dostupná v čiernej, hnedej, svetlohnedej a modrej koži v oficiálnom obchode Apple Store a autorizovaných predajniach za 59 dolárov.

MagSafe Duo

Bezdrôtovú nabíjačku MagSafe vám možno pri kúpe nového modelu ponúknu priamo na predajni, no pre majiteľov hodiniek Apple Watch sa oplatí počkať. Apple má totiž v prípade dvojitú bezdrôtovú nabíjačku, ktorú ste mohli pri predstavení novej série ľahko prehliadnuť.

Zdroj | Apple

MagSafe Duo vám umožní nabiť súčasne hodinky Apple Watch, ako aj nový iPhone 12, pričom samotná nabíjačka k svojmu fungovaniu potrebuje iba jeden jediný kábel. Dátum vydania tejto nabíjačky žiaľ zatiaľ nepoznáme.

Pozrite si

Apple bezplatne vymieňa problémové AirPody Pro, aj na Slovensku

Belkin Car Vent Mount PRO with MagSafe

Belkin patrí medzi popredných výrobcov príslušenstva nielen pre smartfóny a medzi prvými skočil po hlave aj do podpory MagSafe. V tomto prípade prinesie na trh elegantný držiak do auta, ktorý môžete zapichnúť do šachty klimatizácie.

Zdroj | Belkin

Nový držiak by sa mal dostať na trh ešte túto zimu, myslite však na to, že tento držiak v sebe nemá zabudované bezdrôtové nabíjanie. Ak teda Apple v budúcnosti zo svojich smartfónov odstráni Lightning konektor, tento držiak s ďalšími modelmi zrejme nevyužijete.

Belkin Boost Charge Pro 3-in-1 Wireless Charger with MagSafe

Belkin si hlavu s vymýšľaním intuitívnych názvom skutočne nerobí, no s návrhom príslušenstva mu to už ide oveľa lepšie. Ak máte popri novom iPhone 12 doma aj Apple Watch a nebodaj aj slúchadlá AirPods, tento kúsok oceníte.

Nová trojitá nabíjačka, ktorú si budete môcť už čoskoro zakúpit’ v čiernej aj bielej verzii, vám umožní nabíjať všetky tri zariadenia bezdrôtovo výkonom do 15 W.

Ponuka príslušenstva využívajúceho MagSafe bude v najbližších mesiacoch nepochybne pribúdať. Pravidlá pre návrh a výrobu príslušenstva s jeho podporou totiž Apple zverejnilo iba včera a tak ešte chvíľu potrvá, kým na nich stihnú zareagovať aj výrobcovia, ktorí ich nedostali v spolupráci s Apple predčasne.