Reklama

Najlepšie fototlačiarne spoločnosti Epson

Zdroj | Epson
PR článok
Zdroj | Epson
Zdroj | Epson

Mesiac fotografie sa už skončil a po návštevách skvelých výstav slovenských a svetových umelcov sa milovníci fotografie pomaly pripravujú na Vianoce.

Ako lepšie zabodovať pod stromčekom ako s praktickým darčekom, ktorý sa vám postará o tlač fotografií?

Spoločnosť Epson má naozaj široké portfólio riešení na tlač, kopírovanie či skenovanie. Okrem kancelárskych zariadení sa venujú aj produktom pre amatérskych a profesionálnych fotografov. Pre fanúšikov fotografie prinášame spoločne s Epson tipy na tie najlepšie tlačiarne z radu EcoTank a SureColor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Tlačiareň s mimoriadne nízkymi nákladmi

Obľúbený rad tlačiarní Epson EcoTank šetrí peniaze aj čas vďaka veľkému atramentovému zásobníku. Okrem riešení multifunkčnej tlače a skenovania je v tomto rade aj niekoľko modelov, ktoré sa zameriavajú na tlač fotografií. Pomocou takejto tlačiarne EcoTank si viete jednoducho pripraviť fotoalbum plný bohatých a živých farieb, ktorý poteší vašich blízkych na Vianoce. Atramentový zásobník prináša nízku cenu tlače na stranu s 90% úsporou nákladov na atrament a k tlačiarni dostanete aj niekoľko fľaštičiek pre tlač až 2300 vysokokvalitných fotografií.

Zdroj | Epson

Medzi EcoTanky, ktoré sa zameriavajú na tlač fotografií, sme si v redakcii pripravili dve vychytávky. Jednou je fotografická tlačiareň EcoTank  L8160 – 6-farebné bezdrôtové multifunkčné riešenie pre kreatívnych nadšencov s tlačou na formát A4. Jednoduchá inštalácia a údržba znamená viac času na samotné kreatívne tvorenie, ktoré za pomoci L8160 prebehne bez problémov.

Vďaka flexibilným možnostiam pripojenia ako je podpora funkcie WiFi, WiFi Direct, Ethernet a Apple AirPrint, je táto tlačiareň ideálna pre moderné rodiny či pre amatérskych fanúšikov fotografie. Pre skúsenejších fotonadšencov odporúča Epson tlačiareň z radu EcoTank L8180, ktorá podporuje tlač na väčších formátoch A3. Navyše, multifunkčné tlačiarne EcoTank ponúkajú tlač, skenovanie aj kopírovanie v jednom, takže ide naozaj o všestranného pomocníka.

Zdroj | Epson

Vybrané kúsky pre profesionálnych fotografov

Ak ste profesionálny fotograf či grafik a potrebujete osvedčené zariadenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj v núdzi, Epson odporúča rad SureColor. Tlačiarenské riešenie, ktoré je navrhnuté s ohľadom na potreby skúsenejších, prináša najširší rozsah farieb a kvalitné detaily. Tlačové hlavy s presnou konštrukciou umožňujú vysokú jasnosť, najjemnejšie odtiene a textúry. Okrem toho SureColor disponuje špeciálne vyvinutými pigmentovými atramentmi, ktoré zaistia sýte farby mnoho rokov. Od prípravy na tlač až po samotné tlačenie komerčnej či profesionálnej fotografie, toto zariadenie ponúka všetko, čo by ste ako špecialista potrebovali.

Tlačiareň SureColor SC-P700 je určená pre tých najlepších, ktorým záleží na dizajne. Či už ste profesionál, poloprofesionál alebo ambiciózny amatérsky fotograf, ktorý má zmysel pre vizuálne cítenie a vie oceniť výkonný hardvér, model  SureColor SC-P700 je pre vás ideálne technologické riešenie s možnosťou tlače na formát až A3+,. Moderné technické špecifikácie ako je atrament UltraChrome pre 10, nová tlačová hlava F10 a technológia Black Enhance Overcoat (BEO) zaručia krásne živé snímky. Vďaka nim dosiahne užívateľ vyššiu sýtosť čiernej farby, jemnejšie farebné prechody a menšiu zrnitosť vo svojich vytlačených fotografiách. SureColor SC-P700 má praktický a elegantný dizajn, ktorý ničím neruší svoje okolie. Taktiež je aj flexibilný, čo znamená, že umožňuje jednoduché spracovanie rôznych typov predlôh. Táto tlačiareň je výhodná aj vďaka svojej váhe a rozmerom, ponúka to najlepšie v malom a ľahkom tele.

Zdroj | Epson

SureColor SC-P900 je naopak tlačiareň určená kreatívcom, ktorí potrebujú využívať aj veľkoformátovú tlač. Zariadenie, pri ktorom sa Epsonu skvelo podarilo skĺbiť formu s funkciou, dokáže tlačiť aj na formáty A2+ alebo 17“ rolku papiera. To ocenia najmä komerční fotografi, ktorí veľkoformátovú tlač využívajú vo svojej práci. Esteticky atraktívny rad tlačiarní SureColor je jeden z najlepších svojho druhu a okrem vzhľadu vás očarí aj svojimi schopnosťami.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.