Reklama

Najlacnejší Philips s 3-stranným Ambilightom teraz stojí o takmer 40 % menej

Zdroj | Philips
Števo Porubský
Zdroj | Philips
Zdroj | Philips

Elektronika neustále klesá na cenách, čo je pre nás ako spotrebiteľov len a len dobre. Dnes sme objavili parádnu zľavu na síce menší, ale zato výborne vybavený televízor Philips, ktorý je preslávený systémom Ambilight!

Práve vďaka nemu je obraz, hlavne večer a v noci, podstatne väčší. Navyše to aj perfektne vyzerá na stene. Teda pokiaľ máte za televízorom stenu. Ak ste snívali o Ambilighte, teraz je tá šanca.

Obsah pokračuje pod reklamou

Televízor Philips 43PUS8118 z strednej triedy je vybavený rovno 3-stranným Ambilightom, čo je len o level nižšie ako majú vlajkové lode výrobcu. Aj trojstranný systém podsvietenia tele televízora ale úplne stačí na to, aby sa aj z 43″ televízora stal opticky väčší. Funkcia Ambilight v modeli PUS8118 sa vie prispôsobiť farbe steny, má aj režim Lounge či herný režim, no podporuje aj Hudbu Ambilight a AmbiSleep.

Mimochodom, Philips má aktuálne výborné ceny aj na 50″, 55″, 65″, 70″ i 75″ model z rovnakej série ako je Philips 43PUS8118.

Zdroj | Philips

Samozrejmosťou je 4K Ultra HD rozlíšenie, ale aj mnoho technológií, ktoré vylepšujú obraz. Displej má Direct LED podsvietenie. O všetko sa stará dvojjadrový procesor Pixel Precise Ultra HD s AI. Nechýba ani podpora Dolby Atmos zvuku či HDR štandardu Dolby Vision. Okrem neho ale minuloročná novinka zvláda aj HDR10, HDR10+ či HLG. Displej má 50 Hz frekvenciu, ale podporuje aj herné VRR (24 – 60 Hz) a ALLM.

Zdroj | Philips

Zvuk Dolby Atmos ale z 20 W stereo reproduktorov televízora určite nezískate. Počítajte teda minimálne s dokúpením soundbaru či rovno domáceho kina. Philips PUS8118 má vlastný operačný systém, no nechýba mu ani Netflix, YouTube či Amazon Prime Video.

Fanúšikov hlasového ovládania poteší podpora Google Assistanta, ale aj zabudovaná Amazon Alexa. K dispozícii máte 3 HDMI 2.0 porty, dva USB 2.0 porty, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 či CI slot, Ethernet, digitálny i analógový výstup či konektor pre satelit, ale aj DVB-T/T2/C/S/S2.

Zdroj | Philips

Philips 43PUS8118 sa pri vstupe na trh minulý rok predával za 579 €, no dnes si tento istý model viete kúpiť aj za menej ako 360 €, čo predstavuje takmer 40 % zľavu!

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

Philips má aktuálne výborné ceny aj na 50″, 55″, 65″, 70″ i 75″ model z rovnakej série ako je Philips 43PUS8118.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.