Reklama

Najlacnejší OLED televízor od LG je teraz ešte lacnejší!

Zdroj | LG
Števo Porubský
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Televízor od LG s OLED displejom je teraz ešte výrazne lacnejší. Ak teda hľadáte malý OLED televízor do domácnosti či firmy, máme pre vás perfektný tip na minuloročný model juhokórejského výrobcu.

OLED telky totiž majú bezpochyby aktuálne najkrajší obraz aký si môžete dopriať. Teda minimálne v tých normálnych cenách, ktoré si môžu dovoliť aj bežní smrteľníci. 42″ LG OLED TV si teraz kúpite za menej ako 850 €!

Zdroj | LG
Obsah pokračuje pod reklamou

Ak hľadáte čosi väčšie, LG má v ponuke v C sérii aj 48″, 55″, 65″ a dokonca aj 77″ model. Všetky sú za pomerne priaznivé ceny.

LG OLED42C31, teda 42″ model z minulého roku kúpite za 849 €. Displej televízora má presne 41,5″, teda 106 cm. Displej má rozlíšenie 4K UHD, a teda 3 840 x 2 160 px. Má 10-bitovú hĺbku, 30-bitové farby a odozvu len 0,1 milisekundy. Zároveň dosahuje frekvenciu 100 Hz, pri hrách je ale možné využiť VRR. Hráči ale ocenia ja ALLM či NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync.

O chod sa stará 4-jadrový a9 Gen 5 procesor s podporou AI. Práve vďaka nemu je televízor schopný nielen upscalingu do 4K UHD, ale aj vylepšovania obrazu pomocou AI Picture Pro, AI Super Resolution, AI Brightness Control, AI Noise Reduction apod. Operačný systém webOS 23 má všetky známe streamovacie appky, má ale aj viaceré hry a množstvo rôznych iných aplikácií.

Samozrejmosťou je podpora HDR štandardov, ako HDR10, HDR10 Pro, Dolby Vision, Dolby Vision IQ. Nechýba ani Filmmaker Mode, podpora Google Home či ovládanie hlasom. V balení je diaľkové ovládanie Magic Remote s virtuálnou myšou.

Zdroj | LG

Zvuk z 20 W stereo systému ale odporúčame nahradiť aspoň sebelepším soundbarom. Samozrejmosťou je však množstvo vylepšení aj zvuku ako AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Clear Voice Pro atď. Zároveň LG OLED42C31 ale podporuje aj Dolby Atmos, Dolby Digital či DTS, poteší aj možnosť rozšírenia systému pomocou Bluetooth reproduktorov. K dispozícii je nielen Bluetooth 5.0, ale aj Wi-Fi 5, 3 USB porty, 4 HDMI 2.1 porty či Ethernet port. Spotreba pomerne malého televízora je len 52 kWh.

Zdroj | LG

LG OLED42C31 stál pre rokom pri vstupe na trh 1 499 €. Dnes jeho cena klesla na absolútne minimum, a to len 849 €, teda o 650 € menej, alebo ak chcete o vyše 43 % menej.

Ak sa vám wigdet nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.