Reklama

Nádherné all in one Vizio to hrá na štýl

Dominik Fúsek

Aj americký výrobca Vizio svoje portfólio stihol pripraviť na nástup nového Windowsu. Okrem notebookov boli preleštené aj počítače všetko v jednom. Prístroje sú to určite krásne, aj keď kvôli tomu cena a výkon išli bokom.

Vizio All in one PC

Novinka bude dostupná s uhlopriečkou displeja 24 a 27 palcov. Panely majú Full HD rozlíšenie a oproti priamym predchodcom pribudla dotyková vrstva. Počítače sú tak plne pripravené na príchod OS Windows 8, aj keď veľký dotykový monitor je skôr na parádu, ako na reálne využitie. V tomto duchu sa nesie aj ostatok parametrov – prím hrá vzhľad, ktorý sa podľa nás naozaj vydaril. Má to žiaľ aj negatívne následky – napríklad štýlový touchpad namiesto klasickej myši bude nepraktický. Okrem neho zákazník dostane aj dedikovaný subwoofer a diaľkový infračervený ovládač.

Vizio All in one PC

Výkon žiaľ bol odsunutý bokom. V konfigurácii sa síce nachádzajú procesory Intel Ivy Bridge, ale len mobilné. V základnej 1 000-eurovej verzii dostanete iba priemerné dvojjadro Core i3. K tomu 4 GB RAM, 500 GB disk a integrovanú grafiku. Za štvorjadro Core i7, dvojnásobok RAM, väčšie úložisko s SSD časťou a dedikovanú kartu Nvidia GeForce GT 640M LE si musíte poriadne priplatiť. Výrobca Vizio u nás zatiaľ svoje produkty neponúka, takže ani tieto štýlové počítače u nás zrejme neuvidíme.

Vizio All in one PC

Zdroj a foto: Engadget, Vizio

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.