Reklama

Nabúchané bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 o tretinu lacnejšie

Zdroj | Samsung
Richard Pliešovský
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Bez slúchadiel ani krok! Niekedy sa zdá že čaru tomuto drobnému zariadeniu prepadla celá populácia od 10 rokov. Nečudo, mať so sebou verného spoločníka vo forme hudby, podcastu, alebo audio knihy nie je na zahodenie. Samozrejme, slúchadlá perfektne pomôžu aj pri telefonovaní.

Pri bezdrôtových slúchadlách si treba na pozor na dve veci. Aby nevypadávali z uší a aby bola ich kvalita a výdrž na obstojnej úrovni. V prípade modelu Samsung Galaxy Buds2 však toho dostanete oveľa viac. A teraz so skvelou cenou!

Slúchadlá sú vybavené ANC, takže vás hučné okolie už nebude viac obťažovať. Táto šikovná vychytávka je doplnená o funkciu Ambient sound, ktorá prináša 3 úrovne priepustnosti okolitých zvukov.

Obsah pokračuje pod reklamou

Samsung Galaxy Buds2 vydržia na jedno nabitie 7,5 hodín, s aktívnym ANC je to stále slušných 5 hodín. Nabíjacie puzdro dodá slúchadlám ďalšiu energiu, takže spolu vás dokážu zabávať 20, resp. až 29 hodín. Nabíjať ich môžete cez USB-C, ale i bezdrôtovo. Nechýba ani podpora rýchlonabíjania, za 5 minút získate energiu na 60 minút počúvania.

Pozrite si

V čom sú lepšie Galaxy Buds2 oproti Buds+?

O kvalitné audio sa starajú dynamické dvojcestné meniče s frekvenčnou charakteristikou 20 až 20 000 Hz. Cez appku sa dá spustiť funkcia Earbud fit test, tá vám poradí, ktoré z trojice štupľov by ste si mali nasadiť, aby bol zvuk a efekt ANC ideálny. Poteší Auto Switch, funkcia slúžiaca na rýchle párovanie a prepínanie zvuku medzi rôznymi zariadeniami od Samsungu a s počítačmi s Windowsom.

Samsung Galaxy Buds2 sa predávali s cenovkou 149 eur. Dnes sa už dajú kúpiť oveľa výhodnejšie, nezriedka aj hlboko pod 100 eur. V prípade lacnej ponuky však zvážte, z akého e-shopu nakupujete a pozrite si skúsenosti používateľov s týmto obchodom. Zaujímavé ceny nájdete na Heureka.sk, kde ich ponúkajú aj overené e-shopy:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.