Reklama

Nabíjačka HyperJuice GaN vo veľkosti kreditnej karty ponúka 100 W výkon!

Zdroj | HYPER
Števo Porubský
Zdroj | HYPER
Zdroj | HYPER

Spoločnosť HYPER po záložnom zdroji HyperJuice 130W predstavil opäť niečo (nie len) pre cestovateľov. Nabíjačka HyperJuice 100W GaN má veľkosť kreditnej karty, no jej maximálny výkon je až 100 W! Cena pritom nepresahuje nabíjačku napríklad od Apple s nižším výkonom.

Zdroj | HYPER

HYPER HyperJuice 100W GaN je unikátna nabíjačka so štvoricou portov. Dva z nich sú typu USB-C, dva zas USB-A 3.0. Vďaka využitiu nitrigu gália (GaN) v polovodičových súčiastkach namiesto klasického kremíku je nabíjačka schopná dodávať výkon 100 W. Zároveň je o 50% menšia ako konkurenčné nabíjačky a má väčšiu efektivitu (95%)

Maximum je možné dosiahnuť na cez USB-C porty so štandardom Power Delivery 3.0. Cez USB 3.0 je možné nabíjať mobilné zariadenia s výkonom maximálne 18 W cez Quick Charge 3.0.

Zdroj | HYPER

Naraz je možné využívať všetky porty, no maximálny výkon si delia. Napriek tomu je možné nabíjať pokojne 2 smartfóny, notebook a tablet.

V USA a iných krajinách s americkým sieťovým konektorom sa potešia aj maximálnej skladnosti vďaka možnosti sklopenia konektorov do tela nabíjačky (v balení majú však byť aj nadstavce pre iné krajiny). Výsledkom je potom nabíjačka s plošnými rozmermi ako kreditná karta – 85,3 x 60,8 mm, výrazne rozdielna je ale hrúbka – 28,9 mm. Hmotnosť nabíjačky tiež nie je najhoršia, má mať pod 210 gramov.

Zdroj | HYPER

Nabíjačka HyperJuice 100W GaN je aktuálne k dispozícii iba formou predobjednávky cez Kickstarter s cenou necelých 60 dolárov, čo je okolo 54 €. Žiaľ, pod stromček ju už nestihnete, výrobca ju bude dodávať až od januára.

Zdroj | HYPER
Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.