Reklama

Na virtuálnu realitu vám stačí smartfón a unikátny obal vrAse

Marek Šimunek

Okuliare pre virtuálnu realitu Oculus Rift sú vám už pravdepodobne dobre známe. Tento unikátny kúsok high-end techniky totiž prináša skutočnú virtuálnu realitu do počítačových hier. Ich cena je však ďaleko za možnosťami väčšiny nadšencov moderných technológií.

vrAse

Práve preto je tu priestor na riešenia ako napríklad vrAse. Tento obal na smartfón urobí z vášho smartfónu okuliare pre virtuálnu realitu a to hlavne za zlomok ceny známych riešení. Cena tohto unikátneho obalu na smartfón sa totiž bude pohybovať na úrovni 100 USD!

vrAse prináša možnosť ako si virtuálnu realitu užiť takmer na každom smartfóne, nakoľko okrem šestice najpredávanejších smartfónov minulého roka, na ktoré predáva spoločnosť samostatné púzdra, nájdete v jej ponuke aj univerzálne púzdro na smartfóny s veľkosťou displeja od 3,5“ do 6,3“.

vrAse

Okuliare, alebo skôr púzdro môžete okrem pozerania 3D filmov, či rozšírenú realitu aj na hranie hier vo virtuálnej realite. Samozrejme vzhľadom na to, že váš smartfón bude umiestnený iba niekoľko centimetrov od vašich očí, budete v prípade hrania hier potrebovať aj externý ovládač. Hlavným lákadlom však v prípade obalu vrAse ostáva cena, ktorá je neporovnateľne nižšia, ako v prípade okuliarov pre virtuálnu realitu.

vrAse

Foto: vrAse

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.